عملکرد وسلی اسنیپس به عنوان تیغه در یک سری فیلم های اکشن وحشتناک در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 00 به دو چیز مشهور است. یک: اسنایپ این نقش را بسیار جدی گرفت ، و یک سطح از گرانش و شدت آن را به شخصیت منتقل کرد که در فیلم های کمیک بوک دوره نادر بود. دو: اسنیپ نقش را بازی کرد خیلی جدی – آنقدر جدی که با فیلم نهایی در سه گانه ، 2004 ، تیغه: ترینیتیاو همیشه در زمان شخصیت به شخصیت باقی مانده بود و پس از درگیری با کارگردان دیوید س. گوی فقط با یادداشت های Post-It با خدمه ارتباط برقرار کرد. مطابق با تیغه: ترینیتی پاتون اوسالت ، هم ستاره ، حتی پست آن هم از نظر شخصیتی بود. اسنایپ هرکدام را “از تیغه” امضا کرد. (چند سال پیش ، اسنایپ اساساً داستان مصاحبه پس از آن را در مصاحبه با معاون تأیید كرد ، اگرچه او مخالف این بود كه آنها “مكرر” هستند.)

اسوالد داستانهایی راجع به این مجموعه داستان گفته است تیغه: ترینیتی بارها ، آنها افسانه ای شده اند. اما تا به امروز ، من در واقع هرگز ندیده بودم که اسنایپ با چشمان خودم قیچی I-am-her-in-karakter-as-Blade را بکشد.

تا امروز.

در حالی که تحقیقات دیگری را برای انجام کار دیگری انجام دادم ، به این مسئله خفه شدم: مصاحبه ای پرنعمت از اواخر دهه 90 اسنایپ که نسخه اصلی را تبلیغ می کند تیغه به عنوان شخصیت Blade. (واضح است که اسنیپس قبلاً این کار را انجام داده بود تیغه: ترینیتی.) او لباس را دارد. عینک آفتابی داره او صدای تیغه را دارد. او حتی در شخص سوم به “وسلی” اشاره می کند. فقط 90 ثانیه طول می کشد ، اما باورنکردنی است:

مطلب پیشنهادی  سازنده "Avatar 2" جزئیات داستان جدید را به عنوان رزومه تولید فاش می کند

از نحوه قطع این فیلم ، می توانید ببینید که از یک مصاحبه عمومی با جنت گرفته شده است ، یک روش معمول در این نوع از رویدادهای روابط عمومی. در حالی که استودیو این ستاره را در دسترس دارد و تمام نورپردازی و تجهیزات تنظیم شده ، یا در یک کالکشن یا در وسایل ضبط شده برای ویژگی های ویژه DVD ، آنها اغلب این نوع مصاحبه عمومی را که بعد از آن در اختیار اعضای مطبوعات قرار می دهد ، ضبط می کنند. بنابراین حتی در این تقریب مصاحبه واقعی ، اسنایپ شخصیت را حفظ کرد. به عبارت دیگر ، او در حال بازی Blade بود ، در حالی که پسری در مورد او مصاحبه شده بود تیغه. این درست است، واقعی فداکاری

اگر می خواهید بیشتر در مورد تیغه محکم آویزان؛ ما یک فیلم بزرگ داریم که در روزهای آینده در ScreenCrush به نمایش در می آید.

گالری – فیلم های عالی ساخته شده برای کمتر از 1 میلیون دلار: