اگر شخصی وجود داشته باشد که چیزی در مورد پوشیدن ماسک صورت یا دو نفر را بشناسد ، این جیسون ووره است. شخصیت اصلی این فیلم جمعه 13 ام franchise اکنون در یک کمپین تبلیغاتی محور در نیویورک با هدف افزایش آگاهی در مورد مزایای استفاده از ماسک های صورت در طول بیماری همه گیر Covid-19 ظاهر می شود.

آژانس تبلیغاتی Ogilvy در پشت تبلیغ جدید قرار دارد ، که خنده دار بدنام را در خیابان های نیویورک سرگردان می کند ، با روایتی که با غم و اندوه شروع می شود ، “این کار ساده ای نیست. من فقط سعی می کنم داخل شوم. “

برای جیسون موجودی تنهاست ، زیرا مردم از راه خود دور می شوند تا او را از رفتن به مکانهای دیدنی نیویورک دور کند. حتی به نظر نمی رسد که او یک کابین را سلام کرد. اما سرانجام استدلال به او دامن می زند که یک دخترک به او نزدیک می شود و چند صورت اضافی از چهره به او می دهد ، که می بینید جیسون ماسک خود را پوشانده است.

“پوشیدن ماسک می تواند ترسناک باشد. پوشیدن کسی نمی تواند کشنده باشد” خط برچسب تبلیغ است. آن را در پخش کننده زیر مشاهده کنید.

بخش بهداشت و درمان اوگلیوی با انتشار پیام زیر در اینستاگرام خود نوشت: “پوشیدن ماسک ثابت کرده است که راهی آسان و مهم برای مهار شیوع # کورنوویروس است ، با این حال بسیاری از نیویورکی ها هنوز این کار را انجام نمی دهند. این به خصوص در مورد جوانانی که ممکن است نسبت به # Covid19 احساس شکست ناپذیری کنند. چگونه می توانیم به آنها توجه کنیم که به این پیام نجات دهنده زندگی توجه می کنند؟ به فرهنگ پاپ ضربه بزنید و آنها را سرگرم کنید. موعظه نکنید. از ترس وحشت نکنید. آنها لبخند می زنند ، درگیر می شوند و با همسالان خود به اشتراک می گذارند. از آنجا که منطقه سه ایالت شروع به افتتاح می کند ، توبی تریگ ، مدیر اجرایی خلاق در بهداشت اوگیلوی ، با افراد با استعداد درchimneygroup همگام شد تا به ایجاد این PSA به موقع کمک کند. “

مطلب پیشنهادی  ‘Star Trek’ ساخته نوا هاولی ، کرک یا پیکارد را مشخص نخواهد کرد

در نیویورک ، بیش از 397،000 مورد Covid-19 با بیش از 31000 کشته تایید شده است. به طور کلی در ایالات متحده آمریکا ، بیش از 2.5 میلیون مورد تأیید شده با بیش از 125،000 مرگ تایید شده وجود دارد. هنگامی که نیویورک شروع به بازگشایی مشاغل خاص می کند ، پیام جیسون وورهاس تنها یکی از راه هایی است که این ایالت در تلاش است تا به ترویج مزایای ماسک های صورت و از راه دور اجتماعی ادامه دهد.

جیسون تا به حال کمی از بازگشت اواخر دیده شده است ، در حالی که علاقه مندان به سنگ وحشت یخ نه نفر کشتن اخیراً چهلمین سالگرد اصلی را جشن می گیرند جمعه 13 ام فیلم با تقلید موسیقی خود ، “مادر جیسون” ، سوار شدن از Fountains of Wayne آهنگ “مادر استیسی”.

گالری – بهترین ترسناک سال 2010: