ابتکار “هری پاتر در خانه” توسط J.K. رولینگ و کمپانی وی برای سرگرم کردن کودکان و خانواده ها در حالی که در قرنطینه کوروین ویروس گیر کرده اند ، یک پروژه جالب جدید را آغاز کرده اند – فیلم های مهمانان ویژه که اولین رمان را می خوانند ، هری پاتر و سنگ جادو. این پروژه این هفته با فصل 1 آغاز شد كه توسط كاندیدای ایده آل خوانده شده است: خود هری پاتر ، دانیل رادكلیف.

درست است ، اگر همین حالا به WizadingWorld.com بروید ، می توانید “پسری که زنده مانده” را تماشا کنید که توسط مردی که او را بازی کرده است خوانده شده است. این ویدیو که خبر از این پروژه جدید می دهد ، چندین خواننده آینده دیگر را از جمله دیوید بکهام ، داکوتا فانینگ ، استفان فرای و جانوران خارق العاده و آنها را کجا می توان پیدا کرد ستاره ادی ردمیاین.

مطلب پیشنهادی  بررسی "Scoob!": شما نمی توانید ترفندهای جدید قدیمی Dynomutts را آموزش دهید

سایت قول می دهد که راویان جدید بخوانند سنگ جادوگر “هر هفته به عنوان نوبت به خواندن بخش های مختلف از سنگ فیلسوف/سنگ جادوگر، تا اینکه با فصل هفدهم به پایان برسیم. در این راه نیز مراقب برخی از کروم های تعجب آور ویژه باشید. ” این فیلم ها همچنین شامل آثار هنری فن ساخته شده هستند که لحظات مهم کتاب را نشان می دهند – اما اگر ترجیح می دهید سبک کتاب صوتی را گوش دهید ، این گزینه در Spotify نیز موجود است. در مورد رادکلیف ، او با خواندن بخش کتاب خود کار بسیار خوبی انجام می دهد – اما شما باید این را بفهمید که این اولین بار نیست که او در این صفحات جستجو می کند.

گالری – بهترین کارگردان Cameos در فیلم ها: