به جای واقعی ترین فیلم های بزرگ از ابتدای سپتامبر ، و احتمالاً هیچ فیلم پرفروشی برای بقیه سال 2020 وجود ندارد (به ما کمک کنید) Wonder Woman 1984، شما تنها امید ما هستید) ما باید بردهای خود را به جایی برسانیم که بتوانیم آنها را پیدا کنیم. خوشبختانه ، ماندالوریایی این فصل پاییز برای فصل 2 در دیزنی + بازمی گردد. هر جمعه ، ما یک انفجار جدید از ماجراجویی علمی-تخیلی را از یک کهکشان بسیار دور دریافت خواهیم کرد. همانطور که در حال حاضر همه چیز پیش می رود ، ما به آن نیاز داریم.

اگر دلتنگ شدی ماندالوریایی فصل 1 یا فقط می خواهید قبل از شروع فصل 2 حافظه خود را تازه کنید ، تیم ویدیویی ScreenCrush – و کانال YouTube ما – شما را پوشش داده است. اول ، با این حال ، در اینجا خلاصه ای از لوکاسفیلم ساخته شده است که تمام داستان ماندو (پدرو پاسکال) و کودک (کودک یودا) را تا اینجا جمع می کند:

مطلب پیشنهادی  "اجرای مرغ" در حال گرفتن دنباله Netflix است

اگر می خواهید بیشتر به فصل 1 بروید ، یک ویدیو اضافی داریم. در اینجا ، ما ساعت داریم هر تخم مرغ عید پاک و اشاره به جنگ ستارگان بر ماندالوریایی سال گذشته:

در این ویدئو ، ما به فینال تکان دهنده فیلم شیرجه می خوریم ماندالوریایی، و سعی کنید پیش بینی کنید که فصل 2 ما را به کجا می برد:

قسمت بزرگی از فصل 2 از ماندالوریایی تاریخ و فرهنگ ماندالور خواهد بود ، که به سختی در جنگ ستارگان فیلم ، اما نقش بسیار مهمی در جنگ ستارگان رمان ها و نمایش های کارتونی مانند جنگ ستارگان: جنگ های کلون. این فیلم همه شما را مجذوب همه چیز ماندالور می کند:

ما چندین تن بیشتر خواهیم داشت ماندالوریایی بعد از پخش فصل 2 در اواخر این هفته در دیزنی + و در طول فصل جدید هر هفته تا پایان سال 2020 پخش می شود.

گالری – شگفت انگیز است جنگ ستارگان هنر مفهومی: