در آخر ، می توانید IG-11 را برای کمک به شما در ارسال نامه ارسال کنید.

این به این دلیل است که خدمات پستی ایالات متحده در حال همکاری با لوکاس برای یک سری جدید از محصولات است جنگ ستارگان تمبرهای اختصاص داده شده به رباتیک ترین مجموعه شخصیت های حق رای دادن ، droids. 10 droids به عنوان بخشی از مجموعه ذکر شده است که در کتابهای 20 وجود خواهد داشت: IG-11، R2-D2، K-2SO، DO، L3-37، BB-8، C-3PO، droid Gonk، 2-1B droid جراحی ، و Chopper.

عزیزم ، چگونه خواننده گونک در آنجا دزدکی حرکت کرد؟ همچنین: یک گونک خوانده چیست؟

(خوب ، من فقط نگاه کردم به آن. یک خواننده گونک “چیزی بیشتر از باتری های راه رفتن نیست و آنها” طبق دستور مالکان یا برنامه نویسی خود ، ماشین های شارژ و ماشین آلات را به هم می ریزند. آنها نام خود را به تقلید از صدای ساده خود می گیرند.) گونکس ها در پنج مورد ظاهر شده اند جنگ ستارگان فیلم از جمله امپراتوری به عقب برمی گردد و تهدید شبح، همچنین جنگ ستارگان: شورشیان و جنگ ستارگان: جنگ های کلون. خوب ، اکنون می توانید نامه خود را به محتوای قلبی خود ارسال کنید.)

مطلب پیشنهادی  بازگشایی تئاترهای AMC با بلیط 15 سنت

اینها اولین نیستند جنگ ستارگان تمبرهای ساخته شده [Pushes up glasses, adjusts pocket protector] در سال 2007 ، USPS سی امین سالگرد انتشار نسخه اصلی را گرامی داشت جنگ ستارگان با یک کتاب تمبر که دارای آثار هنری پوستر نسخه ویژه است که توسط درو استروزان نقاشی شده است. این تمبرها اکنون یک سکه زیبا در بازار کالکتورها به دست می آورند. اینها احتمالاً سرانجام نیز اتفاق خواهد افتاد ، زیرا مردم نمی توانند از آن گنک های مضر استفاده کنند.

می توانید در StarWars.com نگاهی بهتر به تمام تمبرهای جدید داشته باشید. پست آنها ادعا می کند که انتخاب droids برای این تمبرها نشانه “تعهد شرکت به یادگیری علوم ، فن آوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM)” است.

گالری – خال کوبی های فیلم وحشی که واقعاً واقعی هستند: