صبح که از خواب بیدار می شوید ، آیا زنگ هشدار اخطار می دهد؟ فکر می کنید هرگز به موقع به آن برسید؟ یا وقتی کتاب هایتان را می گیرید و نگاهی به خود می اندازید ، آیا دقیقاً به موقع در گوشه ای هستید تا پرواز اتوبوس را ببینید؟

اگر به هر یک از این س allال ها یا همه آنها پاسخ مثبت داده باشید ، بدون شک از بازگشت دوباره هیجان زده اید ذخیره شده توسط زنگ، که در یک سری کاملاً جدید در سرویس پخش NBC ، طاووس احیا می شود. در این بازیگران ستاره های اصلی الیزابت برکلی و ماریو لوپز در نقش جسی و اسلاتر حضور دارند ، در حالی که مارک-پل گوسلار ، تیفانی تیسن ، اد آلونسو و لارک وورهیس نیز در فصل اول حضور دارند. پیش فرض سریال جدید نسل جدیدی از بچه ها را در Bayside High دنبال می کند ، که پس از تعطیلی چندین مدرسه عالی “با بودجه کم” توسط فرماندار کالیفرنیا و فرستادن دانش آموزان خود به Bayside ، جایی که پسر خودش Mac (میچل هوگ) BMOC جدید

مطلب پیشنهادی  بهترین فیلم های 2020 تا کنون

تیتراژ افتتاحیه این نمایش که به تازگی رونمایی شده است ، یک ریمیکس کاملا جدید از کلاسیک را به نمایش می گذارد ذخیره شده توسط زنگ تم ، اکنون توسط Lil Yachty اجرا شده است. در زیر می توانید آن را تماشا و گوش کنید:

مرور من: اشکالی ندارد ، باعث می شود که باشد ذخیره شده توسط زنگ.

به روز شده ذخیره شده توسط زنگ در 25 نوامبر در طاووس برای اولین بار پخش می شود. کل اجرای اصلی ذخیره شده توسط زنگ – شامل سالهای دانشکده و فیلم های تلویزیونی – در حال حاضر از طاووس پخش می شوند.

گالری – بهترین فیلم های تماشای طاووس: