ما انتظار داریم که کریستوفر نولان تریلرهای حماسی پر از تصاویری خسته کننده از ذهن مانند تمام شهرهایی که در حال بلند شدن و خم شدن به آسمان یا سیاره اقیانوس هستند تحت تسلط امواج برجسته قرار دهد. ظاهراً این دقیقاً چیزی نیست که ما از آن خواهیم گرفت تنت وقتی سرانجام در سینماها افتتاح می شود. مشخصات فیلم در مجله ICG نشان می دهد که در حالی که فیلم مفهومی کلاسیک نولان (شامل جاسوسی و مسافرت با وقت) دارد ، اما از عکس جلوه های تصویری نیز بسیار کمتر از آنچه انتظار دارید برخوردار است.

تنت سردبیر جنیفر لام تعداد عکس های VFX فیلم را “کمتر از 300” قرار می دهد. در این بخش از مصاحبه خود ، خود نولان می گوید این فیلم کمتر از اثرات عکاسی نسبت به رام کام شما معمولی است:

اندرو جکسون ، سرپرست ویژوال افکت ، مسئول پیشبرد شبکه ایمنی ما بود. ما همه آن را درون دوربین می خواستیم ، اما اگر نمی توان انجام داد ، پس از تولید چه گزینه هایی وجود دارد؟ من می خواهم بگویم اندرو منصفانه خود را از شغل خارج کرده است زیرا او به ما کمک کرد تا به طور عملی به چنین مقدار عظیمی برسیم. جنبه بصری فیلم در مقیاس بسیار زیاد است ، اما تعداد شات VFX ما احتمالاً پایین تر از اکثر کمدی های عاشقانه است.

به خاطر مقایسه ، در میان ستارگان حدود 850 عکس VFX (اگرچه برخی از آنها در دوربین ایجاد شده اند) ، تقریباً سه برابر در این تعداد هستند تنت

من صمیمانه شک دارم تنت مخاطبان را در بخش تماشای ناامید خواهد کرد. شما می توانید از طریق دوربین عکاسی کنید ، و نولان به دلیل بازیابی مجدد آن در یک کامپیوتر ، چیزهایی مانند تصادف یک جت جیبی تمام اندازه واقعی را برای یک ترتیب انجام داد. دقیقاً مانند او که نسبت به سینماهای متعصب متعصب است ، نولان در خصوص بازیابی هر کاری که می تواند در مجموعه باشد ، بسیار خاص است ، یکی از دلایلی که فیلم های او از این نظر متقاعد کننده و واقع گرایانه است که طرفداران او دوست دارند. تنت و 300 عکس VFX آن در حال حاضر قرار است در تاریخ 3 سپتامبر در سینماهای آمریکا افتتاح شود.

مطلب پیشنهادی  جزئیات مهم کمی که ممکن است از دست داده باشید

گالری – فیلم هایی با F CinemaScores: