فقط یک واکنش منطقی نسبت به این خبر وجود دارد: آه. جهنم. آره

به نظر می رسد که حداقل برخی از تهیه کنندگان مینی سریال مستند مایکل جوردن باورنکردنی ESPN آخرین رقص اکنون توجه خود را به افسانه WWE “Stone Cold” استیو آستین معطوف کرده اند. این کلمه لیلیان گارسیا ، گوینده سابق حلقه WWE و مجری برنامه است دنبال شکوه پادکست در مصاحبه با کریستوفر ون ولیت ، گارسیا فاش کرد که “تهیه کنندگان از آخرین رقص“برای شرکت در یک سند آینده درباره آستین ، یکی از معروف ترین سوپراستارهای WWE در اوج محبوبیت خود در دهه 1990.

همانطور که گارسیا در مصاحبه می گوید:

WWE اول با من تماس گرفت. آنها مانند … تهیه کننده آخرین رقص قصد دارد با شما تماس بگیرد. آنها می خواهند شما را درگیر یک مستند کنید “این خنده دار بود زیرا من و شوهرم در حال تماشای این مستند بودند زیرا این پیام در حال وقوع بود … بیایید بفهمید که آنها می خواهند مستندی برای استون استد استیو آستین بسازند و در مرحله بعدی منتشر خواهد شد سال

گارسیا خاطرنشان می کند که تهیه کنندگان به ویژه از مصاحبه گارسیا با آستین در پادکست او غافلگیر شدند ، جایی که او فاش کرد او در کودکی بسیار خجالتی است و از سفارش دادن در ملکه لبنی خیلی ترسیده است.

مطلب پیشنهادی  Robert Kirkman’s Superhero Saga متحرک می شود

آستین مورد بسیاری از مستندها و ویژه برنامه های تلویزیونی تولید شده در WWE قرار گرفته است و همچنین چندین سال میزبان پادکست خود بوده است. چیزی در مقیاس آخرین رقص ، با سطح دسترسی و بینش در کل زندگی حرفه ای او ، چیز جدیدی است.

شما می توانید صحبت کردن گارسیا در مورد این مستند را در زیر مشاهده کنید – و اگر می خواهید به مصاحبه گارسیا با آستین گوش دهید ، می توانید آن را در زیر بشنوید:

گالری – گرانترین فلاپ ها:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید