ادویه جاری نخواهد شد. به همین زودی ، به هر حال

رشته اخیر تأخیرهای پرفروش همچنان ادامه دارد تپه طبق برنامه ریزی شده در دسامبر امسال باز نمی شود. در عوض ، برای دیدن آن باید تقریباً یک سال دیگر صبر کنید ، زیرا برادران وارنر اکنون این فیلم را برای اکتبر 2021 در نظر گرفته است. کرم های شنی غول پیکر هیچ چیزی در ویروس کرونا پیدا نکردند.

این فیلم به کارگردانی دنیس ویلنوو و براساس رمان علمی-تخیلی برجسته فرانک هربرت به عنوان فیلم تعطیلات بزرگ برادران وارنر برای سال 2020 برنامه ریزی شده بود. در این فیلم بازیگران تمام ستاره ای شامل تیموتی شلامت ، ربکا فرگوسن ، اسکار آیزاک ، جاش حضور دارند. برولین ، دیو باوتیستا ، زندایا ، شارلوت رامپلینگ ، جیسون موموآ و خاویر باردم. اما انتقال به خارج از ماه دسامبر ، حتی قبل از آن کاملاً تعجب آور نبود وقت مرگ نیست Cineworld اعلام کرد که تمام سینماهای Regal خود را در ایالات متحده تعطیل می کند. برادران وارنر قبلاً عقب رانده بودند Wonder Woman 1984 تا کریسمس سال 2020 ، و تقریباً غیرممکن به نظر می رسید که یک استودیو بخواهد دو فیلم عظیم را در این فضای دشوار اقتصادی افتتاح کند. (آنها احتمالاً حتی یک مورد را هم باز نخواهند کرد.)

مطلب پیشنهادی  Vince Vaughn می گوید در مورد دنباله "Wedding Crashers" بحث می شود

بعلاوه Wonder Woman، تنها فیلم های بزرگ دیگری که از نظر تئوری در تقویم اکران برای سال 2020 باقی مانده اند ، هستند روح در 20 نوامبر، The Croods: A New Age یک هفته بعد ، و مرگ بر روی نیل و عزیزم در ماه دسامبر. این چیزی است که نیمه دوم سال 2020 کاملاً خالی از فیلم های بزرگ بین ما باقی مانده است. چه فاجعه ایی. تپه اکنون برای انتشار در تاریخ 1 اکتبر 2021 برنامه ریزی شده است. این خبر اولین بار توسط Collider گزارش شد.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم علمی تخیلی تاریخ: