دیروز ، اخبار سقوط کرد که اندی Serkis ” زهر 2 به مدت هشت ماه به تعویق می افتد و از انتشار اکتبر به نسخه تابستانی در سال 2021 به دلیل نگرانی از بیماری کرونا ویروس منتقل می شود. اما در سمت روشن ، سونی پیکچرز تیزر جدیدی را برای فیلم تأیید کرد که عنوان جسورانه آن را تأیید می کند ، زهر: بگذارید قتل عام شود. کلیپ زیر را ببینید:

عنوان آشکار بگذارید قتل عام شود به معنای کمی معنای مضاعف برای حق رای دادن مارول است. آنجا که قتل عام وجود دارد ، خون وجود دارد ، و این زهر دنباله خونین خواهد بود و در فیلم اول ، در یک صحنه اعتبار متوسط ​​می بینیم که قاتل سریالی Cletus Kasady (وودی هارلسون) به یک شرور مرگبار معروف به Carnage تبدیل شده است. بنابراین فقط می توان تصور کرد که هارلسون در این آینده قدم به نقش بسیار بزرگتری خواهد گذاشت زهر قسط. این عنوان همچنین نشان می دهد که Serkis مشغول استقبال از حق رای دادن است ، که می تواند یک بهبود از لحن جدی جدی سال 2018 باشد. زهر

تام هاردی نقش خود را به عنوان ادی بروک / زهره ، مردی که پس از متعهد شدن به یک نماد بیگانه در هنگام حمله گونه ها به زمین ، ابرقدرت ها بدست می آورد ، تکرار کرد. میشل ویلیامز به عنوان وکیل ناحیه آن وایینگ بازگشت و نائومی هریس به عنوان یک شرور دیگر مارول معروف به شریک به بازیگران پیوست.

مطلب پیشنهادی  "Groundhog Day" در ابتدا یک پیچش درخشان داشت

در حالی که ممکن است راه دور باشد ، زهر قرار است 25 ژوئن 2021 به سینماها برود.

گالری – بهترین پوسترهای مارول در همه زمان ها: