این تبلیغات جدید برای آینده کادوی دنباله به معنای سنتی کاملاً “تریلر” نیست ، اما من کاملاً مطمئن نیستم که چه چیز دیگری را بنامم – غیر از یک اثر هنری شگفت انگیز کوچک برای خودش. این کارگردان نیا داکوستا در توئیتر به اشتراک گذاشته شد ، که گفت فیلم وی “در تقاطع خشونت سفید و درد سیاه” قرار دارد.

این تیزر نمایش نامه ای سایه ای را برای بازگو کردن اساطیر کادیمن و چرخه های بی پایان خشونت نژادی که آن را تعریف می کند ارائه می دهد. تماشای جدید کادوی کلیپ زیر:

در ادامه توییت، داکوستا عروسکهای سایه قابل توجه این فیلم را به Manual Cinema و امتیاز آن را به Robert Aiki Aubrey Lowe اختصاص داد. در اینجا خلاصه داستان رسمی جدید آمده است کادوی:

تا زمانی که ساکنان بخاطر بسپارند ، پروژه های مسکن محله Cabrini Green شیکاگو توسط یک داستان ارواح کلمه ای در مورد یک قاتل فوق طبیعی با قلاب مخصوص یک دست وحشت زده می شد ، به راحتی توسط کسانی که جرات می کنند نام او را پنج بار تکرار کنند ، وحشت کردند. یک آینه. در روزگار امروز ، یک دهه پس از پاره شدن آخرین برج های کابینی ، هنرمند تجسمی آنتونی مک کوی (یحیی عبدالمطین دوم ؛ نگهبانان HBO ، ما) و دوست دخترش ، مدیر گالری برایانا کارتروایت (تایونا پارس ؛ اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند). ، عكس) ، به كاندوئی لوكس در Cabrini بروید ، هم اكنون فراتر از شناخت جلب شده است و در هزاره های موبایل به سمت بالا سكونت دارد. با حضور در دوران نقاشی آنتونی ، در آستانه ایستادن ، یک موقعیت اتفاقی با یک تایمر قدیمی Cabrini Green (Colman Domingo؛ Euphoria HBO ، Assassination Nation) آنتونی را در معرض ماهیت وحشتناکی وحشتناک داستان واقعی پشت کاندیمن قرار می دهد.

کادوی اگر قرار است فیلم جدید به اندازه این کلیپ دو دقیقه ای جسور و جسورانه ، جسورانه و جاه طلب باشد ، برای یک فیلم ترسناک ویژه آماده هستیم.

مطلب پیشنهادی  بازیگران "دبیرستان موزیکال" ، از جمله زک افرون ، در حال اتحاد است

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک در تاریخ: