وحشتناک ، کوکی ، مرموز ، شبح وار – و اکنون دوباره به تلویزیون برگشته است.

خانواده آدامز در طول دهه ها از تلویزیون به ها (به بازی های پین بال دزد) رفت و برگشت کرده اند. آنها اخیراً به عنوان یک ویژگی انیمیشن با صدای اسکار آیزاک و چارلیز ترون در نقش گومز و مورتیشیا آدامز دیده می شدند. (دنباله ای در دست ساخت است.) آنها اکنون کار خواهند کرد همچنین مدتی بعد برای اولین بار در تلویزیون در یک مجموعه تلویزیونی زنده جدید که ظاهراً توسط تیم برتون کارگردانی می شود ، دوباره ظاهر می شود. نمایش توسط نویسنده است اسمالویل و به Badlandsآلفرد گاف و میلز میلار.

تنوع این خبر را دارد:

اگر این سریال به سریال انتخاب می شد ، این یکی از معدود پروژه های تلویزیونی زندگی حرفه ای برتون بود. کارهای تلویزیونی قبلی وی شامل کارگردانی قسمت هایی از نمایش هایی مانند “آلفرد هیچکاک ارائه می دهد” ، در حالی که وی همچنین تهیه کننده اجرایی نسخه سری انیمیشن “Beetlejuice” بود. او بیشتر به خاطر کارهای سینمایی اش شناخته می شود و ویژگی های تحسین برانگیز مانند “ادوارد قیچی” ، “بتمن” و “بتمن برمی گردد” ، “اد وود” و “حملات مریخ” را تحسین می کند.

این سومین مجموعه تلویزیونی لایو اکشن براساس چارلز آدامز است اهل نیویورک کارتون نمایش اصلی در اواسط دهه 1960 به مدت دو فصل اجرا شد و جان آستین و کارولین جونز در نقش گومز و مورتیسیا بازی کردند. آن نمایش توسط یک انیمیشن دنبال شد خانواده آدامز در اوایل دهه 1970 توسط هانا-باربرا. پس از انبوه موفق خانواده آدامز فیلم های اوایل دهه 1990 به کارگردانی باری سوننفلد ، این ملک دومین سریال اکشن زنده را دریافت کرد که یک فصل 65 قسمت داشت. (همچنین دنباله ای مستقیم از فیلم به فیلمهای Sonnenfeld در آنجا وجود داشت اجتماع خانوادگی آدامز.)

به راحتی می توانید حساسیت برتون را کاملاً یکپارچه با آدامز خانوادهزیبایی شناسی طنز شبح وار. خود سایه های تاریک فیلم (براساس یک نمایش تلویزیونی شبح وار متفاوت) قبلاً به همان سبک سبک گوتیک چشمک می زد. تنوع می گوید: “در حال حاضر هیچ شبکه یا سرویس جریانی متصل نیست” ، اما من انتظار دارم تیم برتون باشد خانواده آدامز سری برای جلب توجه قابل توجه ، به ویژه در دموی دست مجسم مجسم.

مطلب پیشنهادی  سریال "زندگی واقعی" Resident Evil در حال آمدن به Netflix است

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تاکنون: