جادوگر جهان در شرف تحول قابل توجهی است ، زیرا جانی دپ اعلام کرده است که برای بازی در نقش Grindelwald شرور در سومین فیلم برنخواهد گشت جانوران خارق العاده و کجا می توان آنها را پیدا کرد فیلم در حال تولید است.

در بیانیه خود ، که دپ به حساب اینستاگرام خود ارسال کرد ، او می نویسد که “توسط برادران وارنر از او خواسته شده است که از نقش من به عنوان گریندل والد استعفا دهد جانوران خارق العاده و من به این درخواست احترام گذاشته و موافقت کرده ام. ” افشاگری که برادران وارنر نمی خواست دپ برگردد چند روز پس از آنکه دپ پرونده دادگاهی را در انگلستان از دست داد ، پس از شکایت از روزنامه انگلیسی خورشید و ادعا كرد كه آنها در مقاله ای در مورد ازدواج با امبر هرد بازیگر زن ، به او “همسر زن” می گویند. در دادگاه ، قاضی متوجه شد که خورشید ثابت کرده بود “که 12 مورد از 14 اتهام هرد به سو abuse استفاده آستانه حقیقت را در دادگاه مدنی برآورده کرده است” و به نفع روزنامه حکم صادر کرد.

دپ همچنان برائت خود را حفظ می کند ، و همچنان از هرد به دلیل افترا در دادگاه ایالات متحده شکایت می کند. در بیانیه اینستاگرام خود ، او می گوید که قصد دارد از تصمیم در انگلیس علیه خود درخواست تجدید نظر کند و اصرار دارد که “اتهامات علیه او” نادرست است.

مطلب پیشنهادی  یک فیلم جدید "آمریکایی پای" در حال آمدن است - Trailer Watch

نتیجه این پرونده ها و فرجام خواهی ها هر چه باشد ، دپ از این پرونده خارج است جانوران خارق العاده فیلم های. بعد از یک کامو کوتاه در اول جانوران خارق العاده در سال 2016 ، برادران وارنر در کنار انتخاب بازیگران دپ ایستادند و او را به عنوان شرور اصلی نگه داشتند Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald، علیرغم اینکه ادعاهای هرد علیه این ستاره قبلاً علنی بود. خالق هری پاتر جی.کی. رولینگ حتی در وب سایت خود بیانیه ای در دفاع از انتخاب بازیگر دپ منتشر کرد و گفت که علی رغم “داستان هایی … در مطبوعات که به شدت مرا نگران می کرد” ، “از اینکه جانی در نقش یک شخصیت اصلی بازی می کند” واقعاً خوشحال بود.

Fantastic Beasts 3 در حال حاضر برنامه ریزی شده است که در 12 نوامبر 2021 آزاد شود ، اگرچه این هنوز می تواند تغییر کند. هیچ اعلامیه ای درباره بازیگر جدید گریندل والد اعلام نشده است. نامه کامل دپ در زیر است:

گالری – بهترین شخصیت های هری پاتر ، رتبه بندی شده: