تقریباً یک سال از انتشار آن گذشته است جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر و اگر بسیاری از طرفداران از فیلم ناامید باقی بمانند ، شکایات آنها در مقایسه با شکایات جان بوایگا ، پسری که در واقع یکی از چهار ستاره اصلی فیلم بود ، جزئی به نظر می رسد. در ماههای اخیر ، بویگا در مورد احساسات خود در مورد رفتار لوکاس فیلم با شخصیت خود ، فین ، که به او گفت GQ “خوب نبود”

در مصاحبه جدید با هالیوود ریپورتر گره خورده است به نقش بویگا در مجموعه فیلم های گلچین تبر کوچک برای آمازون ، او فاش کرد که نظرات او به اندازه کافی بلند بوده است به طوری که یک “مدیر دیزنی” واقعاً با او تماس گرفته تا در مورد مشکلاتی که درباره فین مطرح کرده است بحث کند – و همچنین در مورد مسائل بزرگتری که بویگا گفت سعی در جلب توجه دارد ، به ویژه ایده دیزنی معرفی یک “شخصیت سیاه ، [marketing] آنها در حق رای دادن بسیار مهمتر از آنچه هستند هستند و سپس آنها را به کناری سوق می دهند. “

همانطور که بویگا این بحث را توصیف کرد ، کاملا صریح به نظر می رسد:

این یک گفتگوی بسیار صادقانه ، بسیار شفاف بود. توضیحات زیادی در مورد پایان آنها از نظر نوع دید آنها وجود داشت. آنها به من فرصتی دادند تا توضیح دهم که تجربه من چگونه است. من امیدوارم که در این مرحله با حرفه ای ام بسیار باز باشم ، به مرد بعدی ، پسری که می خواهد دستیار DOP باشد ، پسری که می خواهد تهیه کننده باشد ، کمک کنم. امیدوارم که مکالمه الان تابو یا فیل در اتاق نباشد ، زیرا شخصی فقط آمده و آن را گفته است.

اینکه آیا با توجه به نظرات بویگا و این مکالمه بعدی ، چیزی تغییر می کند چیزی است که احتمالاً مدت ها شناخته نخواهد شد – در یا خارج از جنگ ستارگان جهان فیلم ، که در حال حاضر خاموش باقی مانده است. هر وقت جدید جنگ ستارگان این فیلم تولید می شود ، این یک بعد جالب خواهد بود که باید ارزش آن را داشته باشد.

مطلب پیشنهادی  تارون اجرتون در فیلم "تتریس" در آینده ستاره می شود

گالری – هر جنگ ستارگان فیلم از بدترین به بهترین رتبه بندی: