بزرگترین افتخاری که یک شخص می تواند کسب کند چیست؟ شاید مدال داشته باشی؟ جایزه یک عمر موفقیت؟ برای کارگردان جان واترز ، نبوغ موجود در پشت شاهکارهای زباله مانند فلامینگوهای صورتی و دردسر زنانه، حتی یک تعریف بزرگتر وجود دارد: یک سرویس بهداشتی عمومی که به احترام او نامگذاری شده است.

در شاید تنها بهترین اخبار فیلم سینمایی سال ، خورشید بالتیمور گزارش می دهد که واترز در ازای افتخار دو حمام در لابی شرقی تاسیسات که “حمام های جان واترز” نامیده می شود ، مجموعه هنری ارزشمند خود را به موزه هنر بالتیمور وصیت کرده است. به گفته واترز ، نامگذاری “ایده او از همان ابتدا” بود:

آنها فکر کردند که من شوخی می کنم و من گفتم ، “نه ، من جدی هستم.” این در روح آثار هنری است که من جمع می کنم ، دارای حس شوخ طبعی ، مقابله ای و مینیمالیستی است و مردم را دیوانه می کند.

آفتاب مبلغی دلار به مجموعه هنری واترز وارد نمی کند ، اما یادداشت می کند که این مجموعه شامل قطعاتی از اندی وارهول ، دایان آربوس و موارد دیگر است. هنگامی که وی در دهه 1950 به آنجا سفر کرد و پوستر جوآن میرو را خرید ، آب برای موزه بالتیمور اعتبار ایجاد می کند. این خرید دوستان دوران کودکی او را متحیر کرده بود. واترز گفت: “آن وقت بود که فهمیدم هنر می تواند باعث تحریک ، شوک و ایجاد دردسر شود.” خورشید. “در آن لحظه ، من یک جمع کننده برای زندگی شدم.”

مطلب پیشنهادی  پیت دیویدسون داستان خود را می گوید

بیش از 15 سال از زمان کارگردانی واترز می گذرد. یک شرم آلوده در سال 2004 در سینماها افتتاح شد. همچنین بیش از یک دهه از آخرین موزیکال برادوی بر اساس یک فیلم جان واترز ، سال 2008 گذشته است. گریه کودک. از آن زمان ، واترز چند نمایش پراکنده ارائه داده است ، اما در غیر این صورت خلاقانه بسیار ساکت مانده است ، و در حال حاضر او هیچ پروژه اعلامی در افق ندارد. به نظر می رسد بهترین علاقه مندان به واترز می توانند زیارت موزه هنر بالتیمور برای ادای احترام به مقام شماره 1 (یا در صورت تمایل به شماره 2) به روشی که او ترجیح می دهد. نمایشگاه افتتاحیه مجموعه Waters ’در BMA در سال 2025 برگزار می شود.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی تاریخ: