در بعضی موارد ، همه گیر کوروی ویروس ممکن است حمله به محتوای اصلی Netflix را کند کند. اما این اتفاق در ماه مه رخ نخواهد داد. نتفلیکس در ماه جدید موارد جدیدی دارد ، از جمله این موارد ویژه ویژه های کمدی از جری ساینفلد ، پاتون اوزالت و هانا گادسبی ، رایان مورفی هالیوودو ادی، سری اصلی اصلی از لا لا لند کارگردان دیمین چازل. به علاوه ، برای فیلم های اصلی تهیه شده است ویلی وونکا و کارخانه شکلات سازی، منطقه 9و سنگهای میانبر اگر این کافی نباشد ، تعاملی نیز وجود دارد شکست ناپذیر کیمی اشمیت خاص هم ماه خیلی خوبی در نتفلیکس است.

در اینجا لیست کاملی از همه مواردی که در ماه می به Netflix آمده است:

فایده 5/1/20
تمام روز و یک شب – NETFLIX FILM
جوانی در حالی که در زندان به سر می برد ، به مردم ، اوضاع و شرایطی که او را در مسیر جنایت خود قرار داده ، به عقب نگاه می کند.

تقریباً مبارک – NETFLIX اصلی
سباستین یک نمایش رادیویی با شهرت متوسط ​​است و سعی می کند در رابطه با همسر سابق خود (که او هنوز دوستش دارد) و دو فرزندش در دنیا راهی پیدا کند.

وارد شوید – NETFLIX FILM
در هنگام بازگشت از تعطیلات ، خانواده می توانند خانه خود را که توسط اسکواشگران مزاحم اشغال شده بود ، اشغال کنند.

برو برو کوری کارسون: کریسی – NETFLIX FAMILY
بچه های کارسون با رقصی که کوری خلق کرد ، یک نمایش استعدادی را کسب می کنند. اما وقتی “The Chrissy” جلب می شود ، خواهرش همه توجهش را جلب می کند!

نیمی از آن – NETFLIX FILM
خجالتی ، یک دانش آموز مستقیم ، الی به شوخی شیرین کمک می کند تا پولس خود را خراب کند. اما دوستی غیرممکن آنها وقتی Ellie برای همان دختر سقوط می کند ، پیچیده می شود.

هالیوود – NETFLIX اصلی
یک سری جدید محدود از رایان مورفی و یان برنان ، هالیوود گروهی از بازیگران و فیلمسازان مشتاق را در جنگ جهانی دوم پس از جنگ جهانی دوم هالیوود دنبال می کند ، در حالی که سعی می کنند آن را در Tinseltown بسازند – مهم نیست هزینه آن را داشته باشد.

درون شب – NETFLIX اصلی
هنگامی که خورشید ناگهان شروع به کشتن همه چیز در مسیر خود می کند ، مسافران در یک پرواز یک شبه از بروکسل سعی می کنند با هر وسیله ضروری زنده بمانند.

مدیچی: عالی: قسمت 2 – NETFLIX اصلی
در پی توطئه ، لورنزو توسط انتقام جویی رانده می شود. پسر جولیانو در حالی ظاهر می شود که ثروت Medici در آستانه جنگ در تعادل قرار دارد.

خانم سریال قاتل – NETFLIX FILM
هنگامی که یک پزشک به دلیل قتل های تکان دهنده به زندان می رود ، همسر وفادارش برای اثبات بی گناهی خود اقدام به ارتکاب یک جرم copycat می کند.

حساب کردن: فصل 1 – به طور انحصاری در Netflix
هنگامی که یک قاتل سریالی بدنام که سالها از خواب خارج شده است ، تصور می شود که دوباره کشته شده است ، دو مرد که از نزدیک با این پرونده در ارتباط هستند ، در یک دوره برخورد خطرناک قرار می گیرند که هر دو خانواده آنها را تهدید می کند. کارآگاه قتل Mike Serrato (عدن جوان) و مشاور دبیرستان Leo Doyle (سام ترامل) سعی می کنند آنچه را که برای افرادی که دوست دارند و خانواده هایی که از آنها محافظت می کنند بهتر است انجام دهند ، اما هر دو در سرکوب شیاطین درونی خود ، قتل یک نوجوان محلی آنها را در مسیری از نابودی متقابل قرار می دهد که در تمام جنبه های جامعه آرام و حومه آنها پدید می آید.

آس ونتورا: کارآگاه حیوان خانگی
بازگشت به آینده
بازگشت به قسمت آینده II
چارلی و کارخانه شکلات سازی
Cracked Up ، داستان Darrell Hammond
لانه دزدان
برای دختران رنگی
سرگرم کننده با دیک و جین
من الهی هستم
پیشانی
Jarhead 2: Field of Fire
Jarhead 3: Siege
ماداگاسکار: Escape 2 Africa
ماشا و خرس: فصل 4
مواد
ماهانه دختران نوزاکی کان: فصل 1
شیطانی
آهنگ دریا
مورد عجیب بنجامین باتن
کودک دل شکسته
وطن پرست
توماس و دوستان: ماشین های شگفت انگیز: ورود جدید
توماس و دوستان: ماشین های شگفت انگیز: دنیای فردا
توماس و دوستان: توماس و رویال موتور
عالم اموات
عالم اموات: تکامل
Underworld: ظهور لیکانها
کابوی شهری
آنچه یک دختر می خواهد
ویلی وونکا و کارخانه شکلات

فایده 5/4/20
سگهای قطب شمال

فایده 5/5/20
جری ساینفلد: 23 ساعت برای کشتن – NETFLIX کمدی ویژه
ویژه یک ساعته ویژه جری ساینفلد ، جری ساینفلد: 23 ساعت قبل از کشتن ، شهرت خود را به عنوان صنعتگر دقیق کمدی استیپ تقویت می کند. برتر شدن در تاریخ 5 مه 2020 ، فقط در نتفلیکس ، از ویژگی های ویژه ورود تماشایی به تئاتر بیکن در نیویورک سیتی برخوردار است و زوایای تیز سیفلد را در زندگی روزمره به نمایش می گذارد و پرده از کمدی در فضای عادی می برد.

فایده 5/6/20
مادران Workin: فصل 4 – NETFLIX ORIGINAL
تغییرات بزرگی در هوا رخ می دهد زیرا مادران برای فرزندان ، شرکای خود ، مشاغلشان – و مهمتر از همه خودشان – ایستادگی می کنند.

فایده 5/7/20
قیچی هفت: فصل 2 – NETFLIX ANIME
آرایشگاه روز به روز ، آزاد به مرد ضربه شب. این سریال درباره یک قاتل بدون مزد و دارای قیچی که کاملا برای کار انتخاب نشده است ، برای فصل 2 باز می گردد.

فایده 5/8/20
18 رگالی – NETFLIX FILM
یک مادر باردار مبتلا به سرطان ترمینال 18 هدیه احساساتی را برای دختر متولد نشده خود پشت سر می گذارد تا هر روز تولد خود را تا رسیدن به زن بودن دریافت کند.

Chico Bon Bon: میمون با کمربند ابزار – NETFLIX FAMILY
این سریال سرگرم کننده و احمقانه به کودکان پیش دبستانی در مورد دنیای مکانیکی و نحوه کار کارها می آموزد. براساس سری کتابهای تصویری کریس مونرو.

برای من مرده است: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
پس از آن حیاط خلوت خونین آشکار شد ، جن و جودی برای مخفی کردن یک راز تاریک تلاش می کنند. با یک بازدید کننده جدید غافلگیرکننده در شهر و کارآگاه پرز که روی کفش پاشنه بلند خود قرار دارد ، هیچوقت سهام بیشتر نبوده است.

ادی – NETFLIX اصلی
THE EDDY در محله های پرشکوه چند فرهنگی پاریس مدرن قرار دارد و داستان مالک صاحب یک کلوپ مبارز ، گروه خانه و خطرات آنها را از شهر پر هرج و مرج که آنها را احاطه کرده است ، روایت می کند.

The Hollow: Season 2 – NETFLIX FAMILY
دوستان ، آدام ، میرا و کای پس از کشف حقیقت در پشت توخالی ، باید با ترس خود روبرو شوند و با هم به چالش های بزرگتری بپردازند.

خانه در انتهای خیابان

رستوران ها در لبه: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
این کارشناسان در ماموریت بین المللی نجات رستوران خود ادامه می دهند. با کمی تشویق و تعمیرات اساسی ، معجزه می تواند رخ دهد.

Restorers Rust Valley: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
موتورهای زندگی به عنوان مایک و باند تعداد زیادی از کلاس های کلاسیک ، از جمله برخی از عضلات خوب اوت دیترویت را بازیابی می کنند. همچنین اوری نقش جدیدی را در مغازه ایفا می کند.

والریا – NETFLIX اصلی
یک نویسنده در یک بحران خلاقانه و زناشویی در سه بهترین دوست خود به پناهندگی و پشتیبانی می پردازد. براساس رمان های الیزابت بناونت.

فایده 5/9/20
مجذوب: فصل 2

آناتومی گری: فصل 16

فایده 5/11/20
بندرتاون: فصل 3 – NETFLIX ORIGINAL
در حالی که نگرانی های خود را در مورد آینده خانواده اش و همچنین جنایات جدید جنجالی می کند ، کری در مقابل فردی که در حال بررسی پرونده های گذشته خود است ، به میدان می رود.

یک سفر خوب داشته باشید: ماجراهای در روانگردان – NETFLIX DOCUMENTary
افراد مشهور بیشترین سفرهای خسته کننده خود را از طریق انیمیشن ها ، مجدد فعالیت ها و موارد دیگر در این مستند کمدی به بررسی داستان روانگردان می پردازند.

دادگاه توسط رسانه – NETFLIX DOCUMENTary
در منظر رسانه مدرن ما که درام های صحن واقعی به طور فزاینده ای به نوعی سرگرمی تبدیل شده اند ، سریال مستند Netflix Trial by Media در مورد برخی از دراماتیک ترین و به یاد ماندنی ترین محاکمات در تاریخ اخیر تأمل می کند. از آنجایی که پوشش تلویزیونی تأکید جدیدی را برای داستان پردازی خلاقانه و نمایش فیلم به سیستم حقوقی نشان داد ، دادگاه هرگز به همین شکل نبود. بیش از شش بخش قانع کننده ، Trial by Media روشهای بسیاری را که مطبوعات در شکل گیری ادراک عمومی نسبت به گناه یا بی گناهی در قبل ، حین یا بعد از محاکمه کمک کرده اند ، بررسی می کند.

فایده 5/12/20
واقعی: داستان های وحشتناک – NETFLIX FAMILY
از طریق جادوی Story Spinner ، True و دوستان نسخه های خاص خود را از Pinocchio ، Little Red Riding Hood و سایر افسانه های کلاسیک ایجاد می کنند.

مطلب پیشنهادی  زاک اسنایدر اولین مربی خود را به دلیل برتری خود در "لیگ عدالت" نشان داد

شکست ناپذیر کیمی اشمیت: کیمیایی در مقابل کشیش – NETFLIX INTERACTIVE ویژه
به کیمیایی و دوستان خود در یک ماجراجویی تعاملی بپیوندید!

فایده 5/13/20
خانم غلط – NETFLIX FILM
تیم فکر می کند که زن رؤیاهای خود را برای عقب نشینی کار به هاوایی دعوت کرده است ، خیلی دیر متوجه شد که به اشتباه کسی را از یک کور کابوس خواسته است.

فایده 5/14/20
رودخانه: فصل 4

فایده 5/15/20
چیچیپاتوس – NETFLIX اصلی
یک جادوگر که برای یک مهمانی استخدام می شود وقتی باعث می شود رئیس مواد مخدر هنگام اجرای برنامه ناپدید شود – اما پس از آن قادر به مجددا ظاهر شدن او نیست!

منطقه 9

من تو را دوست دارم احمق – NETFLIX FILM
بعد از اینکه در همان روز دوست دختر و شغل خود را از دست داد ، مردی در 30 سالگی می بیند که زندگی وی وارونه است.

منابع غیر انسانی – NETFLIX اصلی
بیکار و ناامید شده برای زندگی خود به دور ، Alain Delambre آماده است تا هر کاری را برای تأمین شغل در غول شرکتی Exxya انجام دهد.

جادو برای انسانها: فصل 3 – NETFLIX ORIGINAL
او برمیگردد خرگوش را از یک … pi aata بیرون بکشد؟ جاستین ویلمن همیشه با مهارت های جادویی شکننده که سرگرم کننده و جذابیت می کند ، ترفند و خلع سلاح می کند.

او-ری و پرنسسهای قدرت: فصل 5 – NETFLIX FAMILY
همانطور که شاهزاده خانم ها در یک نبرد نهایی ، برای رویارویی با هورد نخست و ارتش ذهن او ، آماده می شوند ، آدورا باید با این همه گریخته ترین مخالف خود روبرو شود: خودش.

خطوط سفید – NETFLIX اصلی
هنگامی که برادرش مرده کشف شد ، یک زن منچستر زندگی آرام خود را برای سفر به ایبیزا ، جایی که به دنبال حقیقت ناپدید شدن وی است ، می گذارد.

فایده 5/16/20
La reina de Indias y el conquistador – NETFLIX اصلی
سالها بعد ، پدرو دو هردیا ، فاتح اسپانیایی ، به مردم خود خیانت كرد و قلب او را شكست ، زن بومی كاتالینا برای انتقام جویی ، زندگی خود را مجدداً اعلام كرد.

دشمنان عمومی

یونایتد 93

فایده 5/17/20
روح سورفر

فایده 5/18/20
Big Flower Fight – NETFLIX اصلی
ده تیم از گل فروشی ها ، مجسمه سازان و طراحان باغ استعدادهای خود را به حد کافی رسانده اند تا در این نمایشگاه مسابقه به میزبانی ویک ریوز و ناتاسیا دمیتریو ، تاسیسات گل های عجیب و غریب ایجاد کنند. در مواجهه با حذف با هر وظیفه مشخصی ، این تیم های بین المللی صنعتگران وسواس گیاهی با گل فروشی به ستاره ها ، کریستن گریفیت – وندر یاهت و داوران مهمان محکوم می شوند تا فرصتی برای نمایش مجسمه های خود در باغ های گیاه شناسی رویال لندن ، کاو بگیرند.

فایده 5/19/20
Patton Oswalt: من همه چیز را دوست دارم – NETFLIX کمدی ویژه
پتون مانند دانه های باستانی بابل ، در جدیدترین ویژه کمدی نتفلیکس ، Patton Oswalt: I Love Everything (عاشق همه چیز) ، یک دوز سالم وفتیسم ایجاد می کند. از خود لذت ببرید چون کمدین برنده امی و گرمی بعد از 50 سالگی در آغوش گرفتن در مورد حکایات وجودی خنده دار ، که شامل حضور در نمایشگاه هنر درجه دو دخترش است ، که برای او شانس سوار شدن به یک هزاره کامل Falcon یا چگونگی خرید خانه را دارد ، از خود لذت ببرید. استخدام یک تیم انتحاری از پیمانکاران فوق بشری. Patton Oswalt: I Love همه چیز در سطح جهانی در Netflix در تاریخ 19 مه 2020 اجرا می شود. و اعتبارهای پس از اعتبار برای Bob Rubin: Oddities & Rarities ، جایزه کمدی یک ساعته ویژه ای را که توسط خود پاتون ارائه می شود بچسبانید!

ماگنولیای شیرین – NETFLIX اصلی
مادی تاونزند در صفحه خود چیزهای زیادی دارد – از جمله سه کودک ، یک شوهر تقلب و یک خواستگار غیرمترقبه که همه در شهر صحبت می کنند.

ترمبو

فایده 5/20/20
بن پلات از سالن موسیقی رادیو سیتی پخش می شود – NETFLIX DOCUMENTary
بازیگر و خواننده بن پلات در یک نمایش فروخته شده ضبط شده در سالن موسیقی رادیو سیتی در نیویورک اجرا می کند.

فلش: فصل 6

Rebelión de los Godinez – NETFLIX FILM
هنگامی که پدربزرگ عمر او را مجبور به کار در یک شرکت فناوری در مکزیکو سیتی می کند ، با یک گروه عجیب و غریب از 9 تا رودخانه … و برخی از معشوق ها ملاقات می کند.

فایده 5/22/20
کنترل Z – NETFLIX اصلی
هنگامی که یک هکر شروع به انتشار اسرار دانش آموزان به کل دبیرستان می کند ، صوفیه منزوی اجتماعی اما مشاهده گر برای کشف هویت خود تلاش می کند.

تاریخچه 101 – NETFLIX اصلی
اینفوگرافیک ها و تصاویر بایگانی درس های تاریخ اندازه نیش را در مورد پیشرفت های علمی ، جنبش های اجتماعی و اکتشافات دگرگون کننده جهان ارائه می دهند.

فقط با آن بروید

عاشقان – NETFLIX FILM
هنگامی که یک زن و شوهر در خط سریع اسپلیسویل به طور تصادفی از یک قتل مراقبت می کنند ، برای پیدا کردن قاتل و پاک کردن نام آنها در یک مسابقه وحشی سوار می شوند.

فروش غروب: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
این سریال واقعیتی که دنبال کننده نخبه ترین نمایندگان املاک و مستغلات LA برای فصل 2 است ، به زندگی خصوصی آبدار ، لیست های پوسته پوسته و مشتری های مشهور خود می پردازد.

پسران تریلر پارک: سریال متحرک: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
این سریال انیمیشن برای فصل 2 باز می گردد و کل باند به کارتون تبدیل می شود.

فایده 5/23/20
سلسله: فصل 3

فایده 5/25/20
نه ژا
Norm of the North: تعطیلات خانوادگی
سنگهای میانبر

فایده 5/26/20
هانا گادسبی: داگلاس – NETFLIX کمدی ویژه
هانا گادسبی ، کمدین برنده جایزه امی و پیابودی ، با نمایش ژانرهای خمش ، نانت ، دنیای کمدی را در آهنگ های خود متوقف کرد. گادسبی پس از اینكه عمل سخت خود را انجام داد ، تصمیم گرفت نام آلبوم دوم دشوار خود را بعد از یكی از سگهایش به این امید كه بتواند الهام بخش از كمدی باشد ، نامگذاری كند. کار کرد؟ هانا گادبیسی: داگلاس یک تور بزرگ چوبی است که شما را از پارک سگ به رنسانس عالی می برد و دوباره به یک جعبه بی نام می برد. با یکی از جالب ترین و شگفت آورترین ذهن های کمدی به عنوان راهنمای افتخار خود ، می توانید انتظار داشته باشید که انتظارات خود را تنظیم کرده و سپس با غیر منتظره ترین روشها برآورده شوید. واو

فایده 5/27/20
من دیگر اینجا نیستم – NETFLIX FILM
در کوههای مونتری ، مکزیک ، یک باند کوچک خیابانی به نام “Los Terkos” روزهای خود را صرف گوش دادن به موسیقی کند شده و شرکت در مجالس رقص می کند و لباس ها ، مدل ها و اتحادهای باند را نشان می دهد. این گروههای مختلف از جوانان دلسوز ، خود را Kolombianos می نامند و فرهنگ Cholo را با موسیقی کلمبیا ترکیب می کنند. اولیس سامپریو (17) ، رهبر لوس ترکوس ، سعی می کند تا از دوستان خود در برابر عناصر نامطلوب یک جنگ در حال تحول سریع مواد مخدر / سیاسی محافظت کند ، اما پس از سوء تفاهم با کارتل محلی ، مجبور می شود برای جکسون هیتز ، کوئینز ، ترک کند. یک جامعه مهاجر متنوع در شهر نیویورک. اولیس سعی می کند تا جذب شود ، اما هنگامی که می آموزد باند او و کل فرهنگ کلمبیا مورد تهدید قرار گرفته است ، جای خود را در آمریکا سؤال می کند و آرزوی بازگشت به خانه را دارد.

وکیل لینکلن

فایده 5/28/20
دورودورو – NETFLIX ANIME
Amnesiac Caiman با کمک دوستش نیکایدو سعی در برطرف کردن نفرین سر مارمولک خود دارد. در سوراخ ، این یک تهدید است.

لا corazonada – NETFLIX FILM
یک پلیس تازه کار (لوئیزانا لوپیلاتو) و یک کارآگاه پلیس (خواکان فوریل) در مورد قتل یک زن 19 ساله که بهترین دوست او مظنون اصلی است ، تحقیق می کنند.

فایده 5/29/20
نیروی فضایی – NETFLIX اصلی
یک سریال کمدی در مورد افراد وظیفه ایجاد نیروی فضا ، شاخه جدید ارتش آمریكا. از گرگ دانیلز و ستاره استیو کارل.

کسی به Phil غذا می دهد: Season 3 – NETFLIX DOCUMENTARY
فيل روزنتال ، خالق “همه عاشق ريموند است” به سفر به جهان ، نمونه برداري از غذاها و فرهنگ هاي مختلف مي پردازد. قسمتهای جدید از فیل پس از سفر وی به مراکش ، سئول ، مونترال ، شیکاگو و لندن پیروی می کند.

فایده 5/31/20
رقص رایگان Strung رایگان

گالری – اعتیاد آورترین واقعیتها در Netflix:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید