دنیای کمدی یک افسانه از دست داده است. جری استیلر ، معروف به پدر فرانک جورج کاستانزا سیفلد، درگذشت استیلر 92 سال داشت. به گفته پسرش بن استیلر که این خبر را در توییتر اعلام کرد ، استیلر به دلیل “دلایل طبیعی” درگذشت. استیلر نوشت: “او پدر و پدربزرگ بزرگی بود ، و ارادتمندترین شوهر به آن برای حدود 62 سال.”

“آن” استیلر که درباره آن صحبت می کند ، آن مرا است که نه تنها همسر جری استیلر (و مادر بن استیلر) بلکه شریک کمدی او بود. این دوتایی که به عنوان استیلر و میارا شناخته می شود ، در سالهای 1960 و 70s یک نمایش در تنوع و نمایش های گفتگوی تلویزیون بود. آنها غالباً در نمایش هایی مانند ظاهر می شدند نمایش اد سالیوان و نمایش امشب:

حتی بعد از اوج کار خود در صحنه ، استیلر و میارا یک زن و شوهر بودند. آنها در سال 1954 ازدواج کردند ، آنها تا زمان مرگ میارا در سال 2015 در کنار هم ماندند. اینگونه است مجله نیویورک تایمز شرح چگونگی ملاقات استیلر و میارا برای اولین بار:

آقای استیلر و خانم ماره در سال 1953 ملاقات کردند ، که هر دو بازیگر در حال مبارزه بودند و مدت کوتاهی پس از آن ازدواج کردند. آنها در سال 1959 با گروه سازندگان قطب نما ، گروه تئاتر بداهه که بعداً به شهر دوم تبدیل شدند ، با هم کار کردند. آنها در سال 1961 به عنوان یک دوئل در کلوپ های شبانه نیویورک شروع به کار کردند و به زودی اولین حضور در حدود سه ده مورد را در “نمایش اد ساللیوان” به دست آوردند.

جری استیلر ، جرالد آیزاک استیلر در سال 1927 در بروکلین متولد شد ، در ها از نمایش های پشتیبان خاطره انگیز برخوردار بود ، از جمله همکار والتر ماتائو ریکو در Taking of Pelham 1-2-3و به عنوان مأمور صدای بلند موری بالشتاین در بن استیلر زولاندر و بعد از سیفلد در سال 1998 او از هوا خاموش شد و به طور منظم در کوین جیمز شد. پادشاه کوئین ها، در 195 قسمت از 207 قسمت Sitcom به عنوان آرتور ، پدر کری ، با بازی لی Reimini ظاهر شد.

اما بود سیفلد که زندگی حرفه ای استیلر را در دهه 1990 احیا کرد. جالب اینجاست که جری استیلر اولین بازیگر نقش پدر جورج ، فرانک نبود. همانطور که جری استیلر در این مصاحبه بازگو می کند ، وقتی اولین سریال به سراغش آمد که به دنبال کسی برای بازی در فرانک بود ، در یک بازی برادوی کار می کرد.

مطلب پیشنهادی  گری لارسون Far Far Side از اولین کمیک های جدید در 25 سال رونمایی کرد

با وجود در دسترس نبودن استیل ، جان راندولف در اولین نمایش شخصیت در نمایش ، فصل چهارم “نقطه معلولیت” بازی فرانک را بازی کرد. استیلر بود آماده بازی فرانک در دومین حضور خود با عنوان “پیراهن پفی” بود و بعد از آن بیش از 25 بار بازگشت. همانطور که استیلر در مصاحبه فوق خاطرنشان کرد ، این ایده او بود که به اوج انفجار فرانک اضافه شود. این شخصیت در ابتدا به همان اندازه دلخراش تر نوشته شده بود ، به همراه همسرش استل (هریس) رئیس خانه.

تفسیر استیل چنان محبوب شد که سازندگان آن سیفلد کاری نسبتاً غیرمعمول انجام داد که آنها این سریال را به عنوان سندیکایی به فروش رساندند: آنها صحنه های جان راندولف را از “نقص نقص” با جری استیلر بازنویسی می کنند ، تا تماشاگران از هنگام پخش دوباره نمایش ، فرانک را بدانند که می دانستند.

به عنوان فرانک ، جری استیلر برای استعدادهای خود وسیله نقلیه ایده آل پیدا کرد – و یک فویل عالی در استل هریس به عنوان مادر جورج پیدا کرد. (آنها به عنوان فرانک و استل شناخته شده شدند ، حتی در دهه 90 با هم تجارت کردند.)

اگر از من خواسته شود قسمت مورد علاقه فرانک کاستانزا را انتخاب کنم ، احتمالاً “Fusilli Jerry” را انتخاب می کنم که Frank پس از یادگیری کرامر با حسادت مصرف می شود. خود حرکت قدیمی ، “توقف کوتاه” ، با پیامدهای فاجعه بار:

دیگر سیفلد شخصیت ها توسط چندین بازیگر بازی می شدند – مانند پدر جری مورتی ، مثلاً ، اما صحنه های اصلی بازیگران برای سندیکایی باقی مانده است. همانطور که ویدئوی جانبی در بالا نشان می دهد ، استعدادهای استایلر غیرقابل جبران بودند – حتی به صورت گذشته نگر. هنگامی که فرانک او را دیده بودید ، غیرممکن بود که شخص دیگری را در این نقش تصور کنید. جری استیلر کار برجسته کمدی را برجای گذاشت. او از دست خواهد رفت.

گالری – بهترین تلویزیون دهه: