ثور: راگناروک کارگردان Taika Waititi در مورد فیلم آینده فاز چهار خود کوتاهی کرده است ثور: عشق و تندر. اما ناتالی پورتمن ، بازیگر نقش جین فاستر در MCU ، اخیراً در جریان مصاحبه ای با پدرلی جزئیات مهم مربوط به شخصیت او را فاش كرد. جین در دو مورد اول نقش بسزایی دارد ثور فیلم ، اما به طور قابل توجهی در آن وجود ندارد راگناروک. پورتمن تایید کرده است که جین برای بازگشت خواهد بود عشق و رعد، و اینکه داستان او به کمیک ها وفادار خواهد بود.

وقتی پورتمن از او در مورد دخالت در فیلم آینده س askedال شد ، پاسخ داد:

نمی توانم آنقدر به تو بگویم من واقعاً هیجان زده ام من شروع به تمرین می کنم ، تا عضله بگیرم. اگر همه این ابرقهرمانان زن بتوانند وجود داشته باشند ، هرچه تعداد آنها بیشتر باشد ، بهتر است. من سعی می کنم فکر کنم – این بر اساس رمان گرافیکی “قدرت ثور” است. او در حال درمان سرطان است و یک ابرقهرمان است.

بنابراین اکنون ما به طور قطع می دانیم که MCU’s Jane در همان مسیری که قرار دارد خواهد بود ثور توانا. ما نباید انتظار شگفتی های زیادی داشته باشیم ، اما دوباره ، شما هرگز نمی دانید. حداقل می توانیم تأیید کنیم که جین آماده استفاده از چکش ثور خواهد بود و همزمان با سرطان نیز مبارزه خواهد کرد. نقش پورتمن در حال شکل گرفتن یک نقش آبدار است.

مطلب پیشنهادی  این Supercut MCU دقیقاً چگونگی اتصال جهان مارول را نشان می دهد

ثور: عشق و رعد در حال حاضر قرار است در 11 فوریه 2022 منتشر شود.

گالری – هر تخم مرغ عید پاک مخفی در “Thor: Ragnarok”: