در خانه گیر کرده اید؟ بنابراین ، Matt Singer ScreenCrush است – به همین دلیل او به تماشای مواردی که در Netflix ، Hulu ، Amazon ، Disney + ، YouTube ، Criterion ، Tubi و جاهای دیگر پخش می شود ، می پردازد و سپس درباره آنچه می یابد می نویسد. اگر می خواهید چیزی برای تماشا و نوشتن درباره او پیشنهاد کنید ، او را پیدا کنید توییتر. اقساط قبلی این ستون را می توان در اینجا یافت.

فیلم امروز:
Ghostbusters (2016)
مدیر: پل فیگ
نویسندگان: کیتی دیپولد ، پل فیگ
ستاره ها: کریستن ویگ ، ملیسا مک کارتی ، کیت مک کینون
جعبه آفیس مجموع: 229.1 میلیون دلار
رتبه گوجه فرنگی فاسد: 74 درصد
در حال پخش جریان: FX

چرا من آن را تماشا کردم: یکی از انواع مورد علاقه من برای نوشتن ، بررسی پس از اعتیاد به مواد مخدره از یک فیلم است که باعث انتشار تعداد زیادی از مطبوعات مثبت یا منفی در انتشار آن شد. هنگامی که در The Dissolve کار کردم ، دوست داشتم ستون ماهانه “یک سال بعد” را انجام دهم ، جایی که می خواهم یک فیلم بزرگ را از سال قبل دوباره بخوانم و دوباره بررسی کنم – با بهره مندی از عقب ماندگی و بدون بار انتظارات یا اعتیاد به مواد مخدره. بر داوری هر کس تأثیر می گذارد من هرگز نیازی به نوشتن یک “یک سال بعد” در مورد ارواح، و من از تابستان سال 2016 در سینماها تا سطح پوچ و جنجال های بحث برانگیز این فیلم را ندیدم. با یک جدید – اما نامربوط – ارواح عاقبت اخیراً به بهار آینده هل داده شد ، این ملک نیز در ذهن من بود.

مطلب پیشنهادی  پتی جنکینز می گوید سالن های سینما می توانند "برای همیشه" بسته شوند

ماه ها قبل از آن که به سینماها برود ، ارواح از ترول هایی که به مفهوم تعویض بازیگران اصلی با مجموعه ای از کمدین های زن اعتراض کردند ، به هدف یک کمپین مزاحمت تبدیل شد. این تریلر در شماره های رکورد از یوتیوب رونمایی شد. “هواداران” امتیاز مخاطبان خود را در سایت هایی مانند Rotten Tom گوگل و IMDb بمباران کردند. رفتار آنها روندي را شروع كرد كه با بخش هاي ديگر فرهنگ پاپ تكرار شد (برجسته ترين آنها جنگ ستارگان: آخرین جدی) که به دلیل ارزشهای مترقی درک شده توسط برخی از مفسران آنلاین توهین آمیز تلقی می شوند.

بنابراین با زمان ارواح این فیلم در ژوئیه سال 2016 به نمایش درآمد چیز. اما چگونه آن را به عنوان A نگه می دارد فیلم سینما؟ این همان چیزی است که من می خواستم وقتی این هفته در خانه آن را مجدداً کشف کردم …

گالری – جزئیات کوچکی که ممکن است از دست داده باشید سربازان کشتی فضایی: