در خانه گیر کرده اید؟ بنابراین ، Matt Singer ScreenCrush است – به همین دلیل او به تماشای مواردی که در Netflix ، Hulu ، Amazon ، Disney + ، YouTube ، Criterion ، Tubi و جاهای دیگر پخش می شود ، می پردازد و سپس درباره آنچه می یابد می نویسد. اگر می خواهید چیزی برای تماشا و نوشتن درباره او پیشنهاد کنید ، او را پیدا کنید توییتر. اقساط قبلی این ستون را می توان در اینجا یافت.

فیلم امروز:
بازگشت به قسمت آینده III (1990)
مدیر: رابرت زمکیس
نویسندگان: رابرت زمکیس ، باب گیل
ستاره ها: مایکل جی فاکس ، کریستوفر لوید ، مری استینبورگن
جعبه آفیس مجموع: 244.5 میلیون دلار
رتبه گوجه فرنگی فاسد: 80 درصد
در حال پخش جریان: نتفلیکس

چرا من آن را تماشا کردم: بازگشت به آینده به تازگی در اخبار اخیر بود که باب گیل تهیه کننده / نویسنده آن به طور علنی درباره “سوراخ نقشه” در فیلم اصلی اظهار نظر کرد که بسیاری از مردم ، از جمله نگهبانان کهکشان جیمز گان ، فیلمساز ، در رسانه های اجتماعی مشاجره می کرد. این سریال را دوباره به ذهنم رساند – و هر سه معلوم می شود بازگشت به آیندهs در حال حاضر در Netflix در دسترس هستند.

مطلب پیشنهادی  ‘Rise of Skywalker Ear Early Disney + Premiere Date می شود

من مانند اکثر بچه های نسل من ، من عاشق آن بودم بازگشت به آینده سری ، اما قسمت سوم همیشه کمترین مورد علاقه من با حاشیه گسترده بود. من احتمالاً تماشا کرده ام قسمتs من و دوم هر کدام بیش از 15 بار؛ حدس می زنم تماشا کرده ام قسمت سوم بیش از سه یا چهار بار تمام آنچه باعث تعجب من شد: این من بودم یا فیلم؟

به نظر من حدود سال 2020 ، من خودم بودم. قسمت سوم ممکن است ضعیف ترین این سه فیلم باشد ، اما در این مورد شرم آور نیست ، زیرا اولین فیلم یکی از بهترین فیلم های علمی تخیلی دوران خود و دوم یکی از دنباله های بهتری است که تاکنون ساخته شده است. قسمت سوم هنوز یک فیلم بسیار سرگرم کننده است ، فیلمی که نکات دقیق آن به دلایل مختلف به راحتی در مخاطبان جوان از دست می رود ، که در زیر می خوانم …

گالری – جزئیات کوچکی که ممکن است از دست داده باشید گفتگو: