در خانه گیر کرده اید؟ بنابراین متکر خواننده ScreenCrush است – به همین دلیل او به تماشای مواردی که در Netflix ، Hulu ، Amazon ، Disney + ، YouTube ، Criterion ، Tubi و جاهای دیگر پخش می شود ، می پردازد و سپس درباره آنچه می یابد می نویسد. اگر می خواهید چیزی برای تماشا و نوشتن درباره او پیشنهاد کنید ، او را پیدا کنید توییتر. اقساط قبلی این ستون را می توان در اینجا یافت.

فیلم امروز:
امور توماس تاج (1999)
مدیر: جان مک تیانان
نویسندگان: آلن اعتمادمن لسلی دیکسون ، کورت ویمر
ستاره ها: پیرس بروسنان ، رنه روسو ، دنیس لاری
جعبه آفیس مجموع: 124 میلیون دلار
رتبه گوجه فرنگی فاسد: 70 درصد
در حال پخش جریان: HBO Go و HBO Now
پیشنهاد شده توسط: @ Zdiddy999

چرا من آن را تماشا کردم: از نظر فنی ، آقای زیدیدی اصل را می خواست توماس تاج امور Steve McQueen و Faye Dunaway از سال 1968 بازی می کنند. با این حال ، این نسخه در حال حاضر پخش نمی شود. بازسازی ، از سال 1999 با پیرس بروسنان و رنه روسو است در دسترس. بنابراین تصمیم گرفتم با آن نسخه ، که من از نسخه اصلی آن بیش از 20 سال پیش ندیده ام ، بروم. من امیدوارم که Zdiddy جایگزینی را بپذیرد.

جدیدتر توماس تاج امور برای لحظه کنونی انتخاب بهتری است زیرا برخی شباهت های کوچک را با یک ملامت هنری در دنیای واقعی که ماه گذشته اتفاق افتاده است ، دارد. سارقین وارد موزه سینگر لارن در هلند شدند و یک نقاشی ون گوگ را به ارزش میلیون ها دلار ربودند. آنها با اسلحه در هم شکستند. مثل توماس تاج پیرس بروسنان آنها باهوش و زیرک بودند. (کلاهبردار هلندی این مزیت را داشت که همه گیر کوروی ویروس تمام امکانات را خاموش کرد.)

مطلب پیشنهادی  جورج میلر تأیید کرد فیلم "Furiosa" شارلیز ترون ستاره نخواهد شد

یک فرار در مورد سرقت از خواننده لارن و پیامدهای احتمالی آن ، چند جنایت مشابه دیگر مورد بحث قرار می گیرد ، از جمله یکی از مواردی که مردی دالی نادر را از دیوار یک موزه نیویورک ربود ، آن را در یک کیسه خرید قرار داد و با آن به بیرون رفت. بعداً آن را به صاحبان حق ارسال کنید. هنگامی که سرانجام گرفتار شد (اثر انگشت را بر روی نامه گیرنده گذاشت) ، وی گفت: “او به گالری نگاه کرد و فهمید که می تواند. این یک هیجان خالص به دنبال ورزش بود. ” این عملا دومین بازسازی از این است توماس تاج امور. در اینجا برخی از عناصر جالب این تریلر خوش تیپ و هوشمند است.

گالری – جزئیات کوچک در سربازان کشتی فضایی شما ممکن است از دست داده باشید: