در خانه گیر کرده اید؟ بنابراین ، Matt Singer ScreenCrush است – به همین دلیل او به تماشای مواردی که در Netflix ، Hulu ، Amazon ، Disney + ، YouTube ، Criterion ، Tubi و جاهای دیگر پخش می شود ، می پردازد و سپس درباره آنچه می یابد می نویسد. اگر می خواهید چیزی برای تماشا و نوشتن درباره او پیشنهاد کنید ، او را پیدا کنید توییتر. اقساط قبلی این ستون را می توان در اینجا یافت.

فیلم امروز:
Stop Making Sense (1984)
مدیر: جاناتان دزم
نویسندگان: جاناتان دسمه ، سر صحبت
ستاره ها: دیوید بایرن ، تینا ویموت ، کریس فرانتز
جعبه آفیس مجموع: 4.9 میلیون دلار
رتبه گوجه فرنگی فاسد: 97 درصد
در حال پخش جریان: نخست وزیر آمازون
پیشنهاد شده توسط: کریس هایز

چرا من آن را تماشا کردم: وقتی شخصی در فیس بوک این مورد را توصیه کرد ، درست به بالای صف قرنطینه من پرید. از یک چیز ، من قبلاً فقط یک بار ، حدود 15 سال پیش ، آن را دیده ام ، به همین دلیل مدت طولانی است که برای دیدن دیگر به تأخیر افتادم. برای دیگری ، بدون کنسرت در حال حاضر در هر کجا اجرا می شود ، احساس می شود فیلم های کنسرت را دوست دارند متوقف کردن ایجاد حس ممکن است همین حالا مشاهده را به خصوص راحت کند. (منظورم این است که احتمالاً من الان نمی خواهم به کنسرت بروم ، چون پیر هستم و ناپخته هستم و دو بچه دارم و حتی وقتی می توانم بیرون نروم. اما دیگران می توانند و اگر می توانند و می توانند انجام دهند). چیزی برای پر کردن این خلاء.)

مطلب پیشنهادی  طرفداران دادخواست پارک دیزنی برای تغییر موضوع کوه چلپ چلوپ

کنسرت معمولی ممکن است احساس دلخوری نسبت به تماشای لذت داشته باشد متوقف کردن ایجاد حساما من فهمیدم که انرژی آن کاملاً در حال افزایش است ، اگر فقط 90 دقیقه باشد. اگر خنده بهترین دارو است ، رقصیدن می تواند دوم بهترین باشد. در اینجا یادداشت های من است متوقف کردن ایجاد حس

گالری – جزئیات کوچکی که ممکن است از دست داده باشید اظهارات کشتی گمشده: