در خانه گیر کرده اید؟ بنابراین ، Matt Singer ScreenCrush است – به همین دلیل او به تماشای مواردی که در Netflix ، Hulu ، Amazon ، Disney + ، YouTube ، Criterion ، Tubi و جاهای دیگر پخش می شود ، می پردازد و سپس درباره آنچه می یابد می نویسد. اگر می خواهید چیزی برای تماشا و نوشتن درباره او پیشنهاد کنید ، او را پیدا کنید توییتر. اقساط قبلی این ستون را می توان در اینجا یافت.

فیلم امروز:
اظهارات کشتی گمشده (1981)
مدیر: استیون اسپیلبرگ
نویسندگان: لارنس کسدان ، جورج لوکاس ، فیلیپ کافمن
ستاره ها: هریسون فورد ، کارن آلن ، پل فریمن
جعبه آفیس مجموع: 353.9 میلیون دلار
رتبه گوجه فرنگی فاسد: 95 درصد
در حال پخش جریان: نتفلیکس
پیشنهاد شده توسط: g_huschke

چرا من آن را تماشا کردم: سالها و سالهاست که آخرین بار دیدم اظهارات کشتی گمشده (من آن را در Letterboxd وارد نکرده ام ، این بدان معناست که ممکن است یک دهه از آخرین بازدید من بگذرد) ، و تصور یک قطعه بهتر از فرار اکنون دشوار است. این یک بازی اکشن ، کمدی ، مد های دوره ای و ماجراجویی های جهانی است – یک پادزهر دوست داشتنی برای به دام افتادن در خانه در بهار شدید سال ۲۰۲۰. اخیراً نیز صحبت های زیادی درباره آن شده است ایندیانا جونز 5، که قرار بود در آینده نزدیک بدون استیون اسپیلبرگ در صندلی کارگردان به تولید برسد ، که همین الان هم بازنگری کمی به موقع تر کرد.

مطلب پیشنهادی  وارنرز 70 میلیون دلار برای خرید اسنایدر "Justice League" هزینه خواهد کرد

این همچنین اولین باری است که من تماشا کردم مهاجمان از آنجا که من مجموعه ای از سریال های قدیمی هالیوود را تماشا کردم که از آن الهام گرفتند ، و این دیدگاه جدیدی به ساختار اپیزودیک آن و نحوه اسپیلبرگ و تهیه کننده / نویسنده جورج لوکاس ترتیب سکانس های اکشن آنها داد. (بسیاری از سریال ها هفته به هفته نمایش های متفاوتی ارائه می دهند؛ مهاجمان با وحشت حاشیه ای باز می شود ، سپس ضرب و شتم بزرگ بعدی یک مشت مشت است ، به دنبال تعقیب پا و سپس تعقیب کامیون. همه دسترسی به علاوه دسترسی آسان به Netflix باعث شده است که این امر به هیچ وجه مورد توجه قرار نگیرد. در اینجا پنج مورد است که من از این مشاهده برداشتم …

گالری – جزئیات کوچکی که ممکن است از دست داده باشید خداحافظ: