اخبار روزانه به اندازه کافی ناخوشایند و ناامیدکننده است که شما را به یک نیهیلیست تبدیل می کند – و اکنون این.

جف بریجز بازیگر – که در سراسر جهان با بسیاری از نقش های عالی شناخته شده است ، اما به ویژه معروف به عنوان شخص از بزرگ لبوفسکی – در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که “مبتلا به لنفوم شده است”. او حتی در توییت های خود از The Dude نقل قول کرد و نوشت “جدید ** ظاهر شده است.”

بریجز اضافه کرد که در حالی که او یک “بیماری جدی” دارد ، از داشتن “تیم عالی پزشکان” احساس خوشبختی می کند. وی گفت که در حال شروع درمان است و همه افراد را در وضعیت بهبودی “پست” می کند.

وی خاطرنشان كرد: “پیش آگهی خوب است”. از زمان الدودرینو خیرخواه ، او حتی اکنون – در همه زمان ها – وقت صرف کرده و به همه یادآوری کرده است که در انتخابات پیش رو رای دهند. او واقعاً مرد زمان و مکان خود است. او درست در همان جا قرار می گیرد. این شخص است

مطلب پیشنهادی  25 صحنه حذف شده است که هرگز نباید قطع شود

دو سال اخیر Bridges نسبتاً آرام بوده است. او آخرین بار در سال 2018 دیده شد اوقات بد در ال رویال. بریجز هفت بار نامزد اسکار و یک بار برنده قابل توجه برای سال 2010 است قلب دیوانه. آخرین نامزدی او در سال 2017 برای بازی در نقش مکمل وی انجام شد جهنم یا آب زیاد

در اینجا توییت های Bridges وجود دارد. حتی اگر شخص ممکن است گفته باشد “F- همدردی!” در چنین زمانی ما برای او آرزوی سریعترین بهبودی ممکن را داریم.

fdsa

گالری – هر فیلم F CinemaScore از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: