انتقامجویان Infinity Stones داشتند. ترول ها رشته های جادویی دارند – شش تا از آنها ، همه رنگ های مختلف – که ظاهرا منشأ همه موسیقی ها هستند. و هر رشته ژانر خاصی را تولید می کند: تکنو ، فانک ، کلاسیک ، کشور ، هارد راک و پاپ. (اینها تنها نوع موسیقی هستند ، درست است؟) تمام رشته ها را متحد کنید و … اتفاق می افتد. کاملاً مشخص نیست که چه چیزی به نظر می رسد Queen Barb of Hard Rock Trolls اگر او رشته ها را جمع کند و با آنها سیم برق بازی کند ، می تواند کل جهان Troll را به دست بگیرد. شاید حق با او باشد؟ او همچنین می تواند Trolls های دیگر را ترول کند.

اسطوره شناسی تور جهانی ترولزهمانطور که می بینید ، متراکم و کمی مبهم است. بار (راشل بلوم) تنها ملکه نیست. پاپی (آنا کندریک) ، ملکه Trolls Pop نیز وجود دارد. و هر ملکه یک پادشاه پدری دارد که آنها تاج و تخت خود را به ارث برده اند. هیچ کس غیر از افسانه راک اوزی آزبورن ابراز نشده است. (چهار ژانر موسیقی دیگر رهبران مختلفی نیز دارند ؛ پادشاه و ملکه فان ترول ها جورج کلینتون و مری جی بلژی هستند ، در حالی که کلی کلارکسون صدای برتر کشور ترول را اعلام می کند.) حتی یک ترول به دلایلی توسط جیمی درنان ابراز شده است. که در ساکس سوپرانو جاز صاف بازی می کند. این دنیای بسیار عجیب و غریب است ، عمدتا به عنوان بهانه ای برای معروفیت مشهور و قطره های سوزنی قابل تشخیص طراحی شده است.

مطمئناً آن چیزی نیست که من تصور می کردم ترول ها این فیلم در دهه 90 به نظر می رسید وقتی که اسباب بازی های موهای کف پوش برای یک دوره کوتاه تبدیل به محبوبیتی غیر قابل توضیح برای محبوبیت شد. سالها پس از محبوبیت اوج خود ، اسباب بازی ها اولین بار را رقم زدند ترول ها فیلمی که به اندازه کافی خوب توانست یک سریال انیمیشن را راه اندازی کند و اکنون یک فیلم دوم است. به نظر می رسد که هر دو فیلم از موسیقی متن به بالا مهندسی شده اند – جاستین تیمبرلیک ، صدای مرد اصلی ترول ، شاخه ، یک تهیه کننده موسیقی معتبر اجرایی است – و اگر تور جهانی ترولز بچه های كوچكی به بعضی از كلاسیك های نمایش داده شده در موسیقی متن علاقه مند می شوند ، این بدترین چیز در جهان نیست.

من تعجب نمی کنم که چگونه بچه ها – به ذکر والدینشان – در بیشتر مواقع اجرا در این سناریو نسبت به موسیقی سخت راک سخت واکنش نشان می دهند و به موسیقی پاپ بارها مورد توهین قرار می گیرند. به طور طبیعی ، پیام نهایی تور جهانی ترولز کمی هماهنگ تر است به طور کلی ، به نظر می رسد که فیلمسازان ، از جمله کارگردان والت دوورن ، برخی سبک های موسیقی را نسبت به دیگران طرفداری می کنند.

احتمالاً در مورد ساختن هر یک از این موارد توصیه نمی شود. با توجه به این واقعیت است که این نخستین اثر بزرگ هالیوود است که از انتشار تئاتر برنامه ریزی شده خود چشم پوشی کرده و مستقیماً با توجه به همه گیر شدن کروناویروس مستقیم به VOD می رود ، تور جهانی ترولز در حال حاضر با اهمیت بیشتری نسبت به سازندگانش كه تاكنون در نظر گرفته شده اند ، بار سنگین شده است. اینکه استراتژی انتشار بی نظیر آن ، آن را به پاورقی تاریخی تبدیل می کند یا نقطه عطف مهمی در تاریخ یک صنعت است ، فقط در این امر مشخص خواهد بود. در حال حاضر ، این فقط یک فیلم بچه ها رنگارنگ است. من نمی توانم به شما بگویم که آیا در یک تئاتر بهتر بازی می کرد زیرا من آن را مثل هر کس دیگری در خانه دیدم.

من می توان به شما بگویم که فقط 90 دقیقه با اعتبار ، تور جهانی ترولز به سختی تجربه مالیات است. با موسیقی عالی بارگیری می شود و با رنگ های روان روان می شود. مخاطبان هدف آن از كودكان كوچك كوچك و كيف هاي خفيف طعنه به دنبال چيزي هستند كه هنگام تماشاي آنها زياد باشد هر دو راضی خواهند شد خارج از آن گروههای اصلی ، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. مطمئناً ، اگر یک فرد هوشیار برای توصیف هر صحنه جداگانه ای از متن ، آنها کاملاً مجنون به نظر برسند. در یک دنباله عجیب و غریب ، Pop Trolls توسط Country Trolls دنبال می شود – که او نیز اتفاقاً سنواتور است – و یکی از آنها از سبیل های پیشانی خود برای نگه داشتن پاهای Branch استفاده می کند ، در حالی که او همچنین در حال گرفتن باسن خود توسط یک مینیاتور کشور Troll است. که دندان هایش می تواند مانند دهانه مخزن غول معدن در دهانش بچرخد به یاد بیاورید و این فقط یک تصویر از حدود 30 است که حداقل این عجیب است.

منتقد بزرگ فیلم ، ژن سیکل ، آزمایشی را که مشهور برای فیلم هایی با ارزش قابل تامل است ، اختراع کرد. وی می پرسد: “آیا این فیلم جالب تر از مستند همان بازیگران ناهار است؟” با توجه به اینکه بازیگران آن شامل کنان تامپسون ، برادران مک الروی ، سام راکول و گروه K-pop-Red Velvet هستند ، تور جهانی ترولز بدون شک تست Siskel را از دست می دهد. با الهام از طرح سورئال و فیلم های بصری ، می خواهم یک آزمایش جدید را به شرح زیر ارائه دهم: “آیا این فیلم سرگرم کننده تر از تماشای نویسندگانش است که سعی می کنند این داستان داستانی را با موفقیت به مدیران منتقل کنند؟”

افکار اضافی:

– گرچه نقش او تقریباً به اندازه شخصیت او کوچک است ، اما من از کنان تامپسون به اندازه Tiny Diamond ، پسر تازه متولد شده یک ترول دیگر ، Tiny Diamond لذت بردم. لطفاً از من نپرسیدم که فکر می کنم چگونه ترول ها تکثیر می کنند.

مطلب پیشنهادی  جزئیات کوچک شما ممکن است از دست رفته

تور جهانی ترولزشماره آغازین “Trolls Just Wanna Have Fun” است که با آهنگ “Cyndi Lauper” دختران فقط می خواهید از آن لذت ببرید. فقط می دانید که وارد اینجا می شوید.

-در هر دوره تنها یک آهنگ mashup ، جاستین تیمبرلیک از آهنگ های Spice Girls ، LMFAO ، Psy و Mark Wahlberg. شما هرگز نمی توانید آن مرد را به دلیل عدم محدودیت متهم کنید.

-در این فیلم لحظه های عجیب و غریب زیادی وجود دارد ، اما من نمی توانم یک غریبه فکر کنم از شنیدن متن آهنگ “من می خواهم شما بخاطر روحتان بخوانید ، می خواهم که با آرنج هایتان برسید!” از دهان یک موجود بیرون می آیند که هیچ بازو ندارد ، بسیار کمتر آرنج.

گالری – فیلم ترسناک ترین کودکان و نوجوانان تا کنون ساخته شده است: