پارک های موضوعی Universal Orlando Resort از ماه مارس به دلیل همه گیر شدن کروناویروس بسته شده اند. بازگشایی در ابتدا برنامه ریزی شده در تاریخ 31 مارس به دلیل بدتر شدن شرایط به 19 آوریل بازگشت. اواسط ماه آوریل یک ماه پیش آمد و رفت. پارک های جهانی برای عموم بسته است. (منطقه خرید آن CityWalk هفته گذشته برای “عملیات محدود” بازگشایی شده است.)

اما امروز ، Universal برنامه های بازگشایی خود را به کارگروه بازیابی اقتصادی اورنج کانتی ارسال کرد. آنها بازپرداخت مرحله به مرحله را در سه مرحله پیشنهاد دادند ، در حالی که پارک های Universal Studios Florida و جزایر ماجراهای از اوایل ژوئن ، تنها چند هفته از هم اکنون ، دوباره در معرض دید عموم خواهند بود. این همان چیزی است که آنها پیشنهاد کردند:

  1. 1 و 2 ژوئن: فقط اعضای تیم
  2. 3 و 4 ژوئن: مهمانان دعوت شده و احتمالاً Passholders
  3. 5 ژوئن: برای عموم آزاد است

براساس گزارش سی ان ان ، “از همه مهمانان خواسته می شود كه از ماسك صورت استفاده كنند و برای ورود به پاركها از طریق نمایشگرهای دما اقدام كنند.” به مهمانانی که ماسک ندارند ، یکبار مصرف یکبار مصرف داده می شود. این طرح خواستار “کاهش ظرفیت” برای پارک های یونیورسال است ، اگرچه در حال حاضر مشخص نیست که میزان حضور در آن دقیقا چقدر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  دنباله "رقص کثیف" با بازی جنیفر گری در کارها است

این طرح هنوز قطعی نیست؛ هنوز هم باید مورد تأیید دولت محلی باشد. شایعاتی مبنی بر اینکه دیزنی پیشنهاد خود را برای بازگشایی پارکهای Walt Disney World امروز ارائه خواهد داد ، اما این اتفاق نیفتاد. در حالی که منطقه خرید و ناهار خوری دیزنی اسپرینگز این هفته با دستورالعمل های مسافت اجتماعی بازگشایی شده است ، هنوز هیچ برنامه ای برای بازگشایی پارک های آمریکایی دیزنی وجود ندارد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که یونیورسال رقابت خود را آغاز خواهد کرد. برای بهتر یا بدتر.

گالری – پارک شگفت انگیز مبتنی بر فیلم شگفت انگیز است که هرگز ساخته نمی شوند: