هنگامی که همه گیر کروناویروس روی زندگی در سراسر کشور تأثیر گذاشت ، یونیورسال یکی از اولین شرکتهایی بود که فیلمهای تئاتر خود را مستقیماً به صورت ویدئویی در صورت تقاضا تحت فشار قرار داد. آنها به سرعت یکی از نسخه های بهار بزرگ خود را منتقل کردند ، تور جهانی ترولز، به VOD – و (حداقل مطابق با مطبوعات رسمی آنها) یک روز افتتاحیه ضبط برای یک فیلم دیجیتال داشت.

ظاهراً آن نسخه به اندازه کافی موفقیت آمیز بود که آنها آماده هستند تا استراتژی را برای فیلم های بیشتری گسترش دهند. جزیره پادشاه استاتن در ابتدا قرار بود در جشنواره فیلم سینمایی South By Southwest در سال 2020 پیش نمایش داده شود. سپس South By Southwest توسط بیماری همه گیر لغو شد. و جزیره پادشاه استاتن – کدام جفت شنبه شب زنده ستاره پیت دیویدسون با نویسنده / کارگردان جود آپاتو – در کار بی پروایی بود.

امروز ، آپاتو در توییتر خود در ویدئویی با دیویدسون اعلام کرد که جزیره پادشاه استاتن یک هفته قبل از آنکه قرار بود ابتدا در سینماها افتتاح شود به VOD هدایت می شد:

جزیره پادشاه استاتن استراحت مبتنی بر سالهای اولیه دیویدسون است که در جزیره استاتن بزرگ شده است. مانند شخصیت واقعی دیویدسون ، پدر شخصیت او در 11 سپتامبر درگذشت و عمیقاً بر بقیه عمر تأثیر گذاشت. در این فیلم ، مادرش (ماریسا تومی) شروع به ملاقات با یک آتش نشان (بیل بور) می کند و ظاهرا اسکات دیویدسون را مجبور می کند تا از ظروف سرباز یا مسافر زندگی خود استفاده کند.

مطلب پیشنهادی  "مولان" به اواخر اوت بازگشت

پیش از این ، اکثر فیلم های بزرگ هالیوود که از تئاترهای VOD عبور می کردند و پخش می کردند ، فیلم های خانوادگی بودند – مانند تور جهانی ترولز، برادران وارنر. ” !و دیزنی آرتمیس فاول. جزیره پادشاه استاتن بسیار مورد توجه مخاطبان مسن قرار دارد ، بنابراین جالب است که ببینید چگونه این فیلم در VOD دریافت می شود. با احترام کامل به فیلمبرداری بسیار خنده دار آپاتو ، او لزوماً فیلم هایی را تولید نمی کند که بخاطر تصویری باورنکردنی خود ، از صفحه نمایش بزرگ مورد تقدیر قرار بگیرند. به هر حال مردم عاشق تماشای مطالب او بارها و بارها در فیلم خانگی هستند. بنابراین این می تواند یک حرکت زرنگ و دانا باشد.

گالری – فیلم های بیشتری با انتشار زود هنگام VOD به دلیل استفاده از کروناویروس: