سال گذشته ، جورج آر. مارتین به هواداران خود گفت آهنگی از یخ و آتش مجموعه ای که اگر جدیدترین رمان او تا 29 ژوئیه سال 2020 به پایان نرسیده باشد می توانند او را به طور رسمی زندانی کنند. خوب ، امروز آن روز است و هنوز هیچ کتابی نیست.

چرا آن تاریخ خاص؟ مارتین قصد آزادی داشت بادهای زمستانی، کتاب ششم برنامه ریزی شده در آهنگی از یخ و آتش این مجموعه تابستان امسال در کنوانسیون علمی تخیلی جهان در ولینگتون ، نیوزیلند برگزار شد. این کنوانسیون از 29 ژوئیه تا 2 اوت برگزار می شود. “باد های زمستان” نیز نام فینال فصل 6 است بازی تاج و تخت، که در رمان مارتین مستقر هستند.

این اظهار نظر در ابتدا در وبلاگ شخصی مارتین انجام شد و به هواداران اطمینان داد كه كتاب جدید او به موقع برای كنوانسیون به پایان خواهد رسید. “اما من این را به شما می گویم – اگر ندارم بادهای زمستانی وقتی که برای آمدن به Worldcon به نیوزیلند خواهم رسید ، شما اجازه رسمی کتبی خود را برای زندانی کردن من در یک کابین کوچک در جزیره وایت ، مشرف به آن دریاچه اسید سولفوریک ، تا زمانی که من انجام دهم ، دارم. “فقط تا زمانی که دودهای اسکرید پردازنده کلمه DOS قدیمی من را پیچیده نکنند ، من خوب خواهم شد.”

مطلب پیشنهادی  هر تخم مرغ عید پاک در "Westworld" فصل 3 قسمت 4

اظهارات مارتین دیگر نمی تواند کاملاً صادق باشد ، زیرا جشن های Worldcon امسال کاملاً مجازی است. بنابراین دیگر راهی برای دستیابی به کتاب وجود ندارد. هنوز امروز می توانست روزی بوده است که او در نیوزلند برای Worldcon پا گذاشت. به نظر شما ، آیا باید او را به این امر بسپاریم؟ راستش ، حبس در یک کابین کوچک به نظر نمی رسد در شرایط انزوا کنونی خیلی بد باشد. اما لازم به ذکر است که جزیره وایت به دلیل فوران های آتشفشانی فعال (گاهی اوقات کشنده) شناخته شده است. شاید مارتین بهتر از کجا باشد.

گالری – شخصیت های “بازی تاج و تخت” بهترین لباس لباس: