یک تاریخ شفاهی جدید باور نکردنی در مورد وجود دارد Mad Max: Fury Road در مجله نیویورک تایمز. این سفر فیلم به صفحه نمایش را رقم می زند ، تقریباً به همان اندازه تلاش شخصیت ها برای فرار از جریمه جو دشوار است. این خواندن اساسی برای همه است دیوانه مکس طرفداران – و امروز بار یک epilogue ، به روزرسانی در مورد شایعات اضافه کرد فوریوسا فیلمی که شخصیت محبوب مورد علاقه خود را در فیلم خودش بچرخاند.

دیوانه مکس کارگردان جورج میلر تأیید کرد که در حال کار روی این پروژه است ، که امیدوار است بعد از فیلم بعدی اش ، سه هزار سال اشتیاق. میلر همچنین منشأ داستان را فاش كرد: “مطمئناً راهی برای كمك به شارلیز” ، میلر گفت ، او پشت پرده ای دقیق برای شخصیت فوریوسا نوشت كه توضیح داد چگونه او زنی شد كه در آن دیدیم. جاده خشمگین. قبل از اینکه هر یک از چهارم را شلیک کند دیوانه مکس، قبلاً تکمیل شده بود فوریوسا فیلمنامه

متأسفانه ، این یک prequel به معنای شارلیز ترون است نه بار دیگر این نقش را تکرار کنید میلر به بار او سعی کرد که ستاره را برای این فیلم کم رنگ تر کند ، اما در نهایت با آن تصمیم گرفت:

برای طولانی ترین زمان ، من فکر کردم که ما فقط می توانیم از CG از پیری در چارلیز استفاده کنیم ، اما فکر نمی کنم هنوز تقریباً آنجا هستیم … با وجود تلاش های شجاعانه بر روی “مرد ایرلندی” ، فکر می کنم هنوز یک دره غریبه وجود دارد. . همه در آستانه حل آن هستند ، به ویژه طراحان بازی های ویدیویی ژاپنی ، اما به اعتقاد من هنوز دره ای بسیار گسترده وجود دارد.

با این وجود ، حتی بدون ترون ، این فیلم میلر را به همراه خواهد داشت جاده خشمگین جان سیل ، فیلمبردار ، و احتمالاً حتی بیشتر اتومبیل و وسایل نقلیه از جاده خشمگین. این حتی ممکن نیست به نظر برسد – که به نظر می رسد خیلی مثل یک دیوانه مکس فیلم سینما.

مطلب پیشنهادی  Trent Reznor پیش نمایش سایت 'Secret' امتیاز 'Mank' را به اشتراک می گذارد

گالری – بهترین فیلم های دهه: