مدت ها قبل جنگ ستارگان: نیروی بیدار می شود حتی یک زیرنویس رسمی نیز داشت ، جوش ترانک در حال کار روی آنچه که انتظار می رفت یکی از اولین باشد ، کار می کرد جنگ ستارگان های اسپینوف از دیزنی. این اعلامیه که افشای این خبر را شامل می شود ، نقل قول های درخشان از کاتلین کندی Lucasfilm درباره Trank ، سپس یک کالای داغ هالیوود پس از کارگردانی تاريخچه و یاور آینده چهار عکس فوق العاده راه اندازی مجدد کندی اظهار داشت: “ما از استقبال از جاش در خانواده خوشحالیم.” وی گفت: “او چنین استعدادی باورنکردنی است و تخیل و حس نوآوری دارد. این باعث می شود که او کاملاً مناسب باشد جنگ ستارگان.

یا شاید اینطور نباشد. ترانک او را ترک کرد جنگ ستارگان فیلم قبل از اینکه از زمین خارج شود – قبل از اینکه موضوع فیلم حتی به طور رسمی اعلام شود. اما یک پروفایل جدید و حماسی از Trank و کار پرشور او در Polygon شایعاتی را که در آن زمان پیچیدند تأیید کرد: فیلم Trank باید به معشوق متمرکز می شد جنگ ستارگان شکارچی فضل بابا فت.

نمایه چند ضلعی داستان کاملتر را روایت می کند:

در آن زمان ، ترانک خانه ای را در بیندیکت کانیون فقط چند بلوک اجاره کرد ، جایی که جورج لوکاس با سردبیر و همسرش مارسیا لوکاس در آن زندگی می کرد وقتی که اولین پیش نویس جنگ ستارگان را نوشت. با گذشت چند روز به فکر فرو رفتن [Lucasfilm consultant Simon] پیشنهاد کینبرگ ، ترنک به طرف خانه لوکاس قدم زد و درخشش خود را بست. او آن را یکی از عجیب ترین لحظه های زندگی خود نامید. وی گفت: “چشم اندازهایی که در آن لحظه داشتم فقط از این جهان خارج بودند.” او با یک قدم سه قدم برای یک فیلم Boba Fett به خانه خود برگشت.

کمتر از یک سال از اعلام وی برای این پروژه در ژوئن سال 2014 ، Trank از لوکاسفیلم رفته بود. ترانک به چند ضلعی گفت که “اگر قرار شود اخراج شود [he] پس از “زمزمه های آشفتگی” در مجموعه “ترک نخواهید کرد” چهار عکس فوق العاده کندی و لوکاسفیلم را فاش کردند.

مطلب پیشنهادی  Shoot Avatar 2’s Live-Action Shoot ’s 100 درصد کامل است ’

قطعه Polygon جزئیات دیگری از داستانی ندارد که Trank می خواست در مورد Boba Fet برای او بگوید ، اما این پر از جزئیات جالب دیگر در مورد زندگی و حرفه Trank از روزهای ابتدایی او ، نحوه چگونگی شکست او در هالیوود برای ساخت فیلم های ویروسی است (برخی در باره جنگ ستارگانو به فرایند ساخت تاريخچه و فاجعه بار او خارق العاده چهاراز جمله شکست های ضرب و شتم نحوه برش تئاتری فیلم به همان اندازه که بد بود. این قطعه به معنای واقعی کلمه سال ها در ساخت است و کاملاً خواندنی است.

گالری – هر فیلم Star Wars ، از بدترین به بهترین رتبه: