دومین بلند جونا هیل به عنوان کارگردان مستندی در مورد روان درمانگر دکتر فیل اشتوتز خواهد بود. اشتوتز علاوه بر اینکه به عنوان درمانگر در هیل فعالیت می کرد ، قبل از اینکه به یک عمل خصوصی بپردازد ، روانپزشک زندان در جزیره Riker’s بود. این پروژه آخر هفته توسط هیل از طریق اینستاگرام اعلام شد و شامل عکسهای پشت صحنه موضوع او بود.

این عکس ها با شرح طولانی همراه بود که جزئیات زیادی درباره این مستند بدون عنوان به اشتراک گذاشته شده بود. اکنون می دانیم که خواکین ققنوس ، که در کنار هیل در فیلم بازی کرده است نگران نباش ، او با پای پیاده خیلی دور نخواهد شد، به عنوان یک تولید کننده مشترک درگیر است. پست کامل هیل را در زیر بررسی کنید:

هیل نوشت: “ایده این است كه فیلمی ساخته شود كه در آن درمان و ابزارهای Phil برای برخورد با زندگی به گونه ای باشد كه خامه ای یا پنیر نباشد.” وی در ادامه توضیح داد که این مستند به نوعی نوعی درمان به بینندگان ارائه می دهد. “اگر توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارید و یا در خانواده و زندگی شما لکه دار است ، ایده این است که شما می توانید به طور خصوصی بر اساس احساساتی که دارید (افسردگی ، اضطراب ، پشیمانی و غیره) از این ابزارها استفاده کنید و از آنها استفاده کنید حریم خصوصی خانه خود در Netflix. “

مطلب پیشنهادی  بررسی 'Antebellum': Two Monáes، Much Malaise

این یک پیش فرض جسورانه است ، اما هیل فردی نیست که از یک پروژه بلند پروازانه طفره رود. اولین کارگردانی او ، اواسط 90s، تلنگر سالخورده ای است که با افراد خشونت خانگی و سو alcohol مصرف الکل دست و پنجه نرم می کند. هیل همچنین در سریال های کمدی تاریک نتفلیکس بازی کرد دیوانه، که در آن او نقش یک بیمار اسکیزوفرنی را داشت که در یک آزمایش دارویی تجربی شرکت می کرد.

هنوز تاریخ اکران برای مستند هیل مشخص نشده است ، اما با توجه به اینکه فیلمبرداری در حال انجام است ، برای دریافت به روزرسانی بعدی نباید خیلی بیشتر صبر کنیم.

گالری – بهترین نسخه های اصلی Netflix: