هنگامی که نتفلیکس اعلام کرد که انتظار دارند حدود 90 میلیون مشترک بتوانند هیجان جدید خود را تماشا کنند استخراج در چهار هفته اول این سرویس ، می توانید سرویس پخش خود را شرط بندی کنید که قصد داشتند دیگری را بسازند. مطمئناً ، فقط چند روز پس از این توئیت ، Deadline گزارش می دهد که جو روسو – که اولین فیلم را با هم نویسندگی و تولید کرد – قبلاً موافقت کرده است که دنباله ای بسازد.

نقل قول روسو به مهلت:

معامله بسته شده است که من برای استخراج 2 بنویسم ، و ما در مراحل شکل گیری این هستیم که داستان چه می تواند باشد. ما هنوز متعهد نیستیم که آیا این داستان به جلو پیش می رود یا به موقع عقب مانده است. ما یک پایان شل بزرگ را پشت سر گذاشتیم که سؤالاتی را برای مخاطب به وجود می آورد.

در حالی که به نظر می رسید فیلم اول با (SPOILER ALERT) ، کریس همسورث ، تایلر ریک برای محافظت از پسری که به او محول شده بود می میرد [dramatic pause] عصاره ای از داکا ، بنگلادش ، شلیک آخر بچه را نشان داد که شنا می کند در حالی که کسی او را از راه دور تماشا می کند. آیا تایلر ریک بود؟ آیا همکار تایلر راک ، آرتور هوز بود؟ یا شریک سابق مزدور خود ، یعقوب نرده؟ چه کسی می داند! اگر قیامت قورت دادن کمی دشوار به نظر می رسد ، آنها فقط می توانند پیشگویی را که رک را از روزهای مزدور بدبینانه او انجام می دهند ، رقم بزنند. با توجه به نحوه پاسخ مردم به فیلم اول ، آنها مهم نیست که چه زمانی این مجموعه را انتخاب کنند ، تا زمانی که Russo و Netflix بتوانند Hemsworth را به هیئت مدیره برگردانند.

مطلب پیشنهادی  دانیل لوی به کیمل می گوید امیدوار است که بتواند برای دیدار مجدد "نهر شیت" برگزار شود

استخراج هم اکنون در حال پخش در Netflix است.

گالری – اعتیاد آورترین واقعیت در Netflix نشان می دهد: