کمدی NBC دن هارمون انجمن تا پایان دوره شش فصل خود فرقه ای را توسعه داد. انجمن گروهی از دانشجویان جامعه دانشگاه را ناسازگار دنبال می کند در یک شهر داستانی کلرادو معروف به گرندیل. این نمایش به دلیل استفاده از بازیگران گروه موسیقی متا شوخ طبعی و ستاره ای که شامل جوئل مک هیل ، جیلیان جیکوبز ، دونالد گلوور و آلیسون بری بود ، هدایت شد. بعد از پایان نمایش ، طرفداران از فقدان یک ابراز تاسف کردند انجمن فیلم سینما.

قبل از مقابله انتقام جویان: Endgame، برادران روسو به عنوان تهیه کننده و کارگردان اجرایی در این زمینه فعالیت داشتند جامعه چند فصل اول سازنده. در مصاحبه اخیر خود با Collider ، جو روسو نسخه ای از فیلم را به اشتراک گذاشت انجمن می تواند کاملاً در آینده اتفاق بیفتد. سعید روسو:

مطمئناً مایل به انجام آن هستیم. ما خانواده “جامعه” خود را دوست داریم. آن بازیگر ، همه ما هنوز خیلی نزدیک همه آنها هستیم. مطمئناً بسته به برنامه ما بستگی دارد. اما من اعتقاد دارم که یک فیلم “جامعه” وجود خواهد داشت ، به خصوص اکنون که این کار را با پخش خوب انجام داده است. شخصی مانند نتفلیکس می توانست پا بگذارد و آن فیلم را بسازد.

روسو همچنین خاطرنشان کرد که این پروژه با بودجه نسبتاً کمی می تواند از پاهای خود عقب بماند. بر خلاف فیلم سینمایی ابرقهرمانی مانند انتهای بازی، انجمنجذابیت همیشه در رویکرد اندازه و پایین خود بوده است. روسو توضیح داد: “بخشی از آنچه که در مورد نمایش بسیار قانع کننده است این است که بسیار عجیب است ، گرندیل به عنوان یک کم سنگر است.” “من فکر نمی کنم شما می خواهید به طور ناگهانی آن را با ارزش دیوانه تولید بالا و طراحی تنظیم کنید.” وی اعتراف کرد که اگر فیلم بخواهد یک “مفهوم اکتشاف ژانر” را شامل شود ، دستگاهی که اغلب در این نمایش به کار می رود ، بودجه بیشتری نیز خواهد بود. شاید این بدان معنی باشد که ما می توانیم یک تیراندازی دیگر به سبک Wild West-Ballball را بدست آوریم. .

مطلب پیشنهادی  بهترین نمایش های آموزشی در Netflix (این فقط برای کودکان نمی باشد)

شما می توانید تمام شش فصل از جریان انجمن در نتفلیکس.

گالری – Netflix نمایش می دهد که باید تماشا کنید: