این چیز خوبی است که کارگردان از آن بریده است لیگ عدالت چهار ساعت طول دارد. به هیچ وجه آنها نمی توانند همه این شخصیت ها را جایگزین کنند.

چند روز بعد از خبری که Jared Leto’s Joker به آن اضافه خواهد شد لیگ عدالت زک اسنایدر، نسخه چهار بخشی مینی سریال Snyder’s برش فیلم DC Comics ، حاکی از این است که جو مانگانیلو در حال بازگشت به تولید است تا مواد دیگری را به عنوان Deathstroke نیز فیلمبرداری کند.

طبق گفته Collider ، Manganiello در حال ضبط مواد جدید برای به روزرسانی است لیگ عدالت:

در ماه مه ، هنگامی که اصطلاحاً “اسنایدر کات” برای اولین بار رسماً اعلام شد ، مانگانیلو به طرفداران خود در اینستاگرام قول داد که شامل “صحنه اصلی اعتبار پس از پست” خواهد بود. در حالی که می توان آن را تفسیر کرد ، منبع ما به صراحت گفت که منگانیلو برای تیراندازی اضافی به صحنه برمی گردد.

Manganiello قبلا در لیگ عدالت صحنه پس از تیتراژ تئاتر ، جایی که او با لکس لوتر جسی آیزنبرگ در مورد تشکیل یک گروه فوق شرور برای مخالفت با لیگ عدالت صحبت کرد:

مطلب پیشنهادی  تام هنکس یک بچه قلدر را به نام کرونا به عنوان یک ماشین تحریر ارسال کرد

Manganiello به وضوح نقش Deathstroke را بر عهده داشت و انتظار داشت منجر به اتفاقات بزرگی شود. شایعه شده بود که در نسخه بن افلک از بتمن، و در یک ظاهر می شد لیگ عدالت 2 آیا آن فیلم اصلی یک موفقیت بزرگ بود درعوض ، آن چند ثانیه زمان کاربری پس از اعتبار در لیگ عدالت تنها حضور او تا به امروز در DC Extended Universe باقی مانده است. خواهیم دید که چقدر سهم وی در بخش توسعه یافته بزرگ است لیگ عدالت زک اسنایدر اولین اکران آن در HBO Max در سال 2021 است.

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: