پنجمین جیغ بزن فیلم قبلاً انجام شده است و عنوان بسیار آشنایی دارد.

اصلی جیغ بزن نویسنده کوین ویلیامسون آخرین اطلاعات مربوط به این پروژه را در توییتر منتشر کرد. تولید این فیلم پیچیده شده است که حتی بیشتر از 14 ماه در سینما حضور ندارد. و ویلیامسون نیز این را فاش کرد جیغ 5 دیگر وجود ندارد – از این پس ، این فیلم به راحتی نامیده می شود جیغ بزن این قطعاً برای کسی گیج کننده نخواهد بود. (“من تماشا نمی کنم جیغ بزن، دارم تماشا میکنم جیغ بزن! نه ، نمایش تلویزیونی نیست جیغ بزن، فیلم جیغ بزن! نه نه که فیلم سینما جیغ بزن، دیگر فیلم سینما جیغ بزن! “)

پس از اولین بار به عنوان یک راه اندازی مجدد مدرن ، این جدیدترین اعلام شد جیغ بزن به آرامی شروع به بیشتر و بیشتر شبیه شدن به دنباله ای کرد ، زیرا تقریباً همه بازیگران اصلی فیلم برای حضور در فیلم بازگشتند ، از جمله Neve Campbell در نقش Sidney Prescott ، Courteney Cox در نقش Gale Weathers و David Arquette در نقش Dewey Riley. ویلیامسون همچنین در توییتر خود نوشت که مرحوم وس کریوان ، که کارگردانی هر چهار قبلی را بر عهده داشت جیغ بزن در فیلم های سینمایی ، “آنقدر به فیلمی که مت و تایلر در حال ساخت آن هستند افتخار می کرد” و اینکه “از پیوستن دوباره با نوه ، کورتنی ، دیوید و مارلی بسیار هیجان زده شد.” (این مارلی شلتون است که در جیغ 4 به عنوان معاون جودی هیکس.)

مطلب پیشنهادی  MGM در حال توسعه یک سری پیش درآمد ‘RoboCop’ است

ویلیامسون تهیه کننده اجرایی فیلم است. این بار فیلمنامه توسط جیمز وندربیلت و گای بوزیک ساخته شده است. علاوه بر بازیگران برگشتی ، ملیسا باررا ، جک کوئید و دیلن مینت نیز در این بازیگران حضور دارند. جیغ بزن 5 در 14 ژانویه 2022 در سینماها اکران می شود.

گالری – خنده دارترین فیلم های ترسناک ناخواسته: