مانند آواتار 2 جیمز کامرون قصد دارد تا در قرنطینه تحت نظارت دولت 14 روزه به کار خود ادامه دهد تا شانس انتشار کوروی ویروس را در مجموعه کاهش دهد. خود انزوا در محلی در نیوزیلند اتفاق می افتد ، جایی که تولید طولانی خواهد شد پیش بینی شده آواتار دنباله ها جان لانداو تهیه کننده عکسی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در آن خود و کامرون را که در دو هفته آینده وارد وسینگینگون می شوند به ولینگتون نشان می دهند:

از نظر فنی ، مرزهای نیوزیلند هنوز بسته است. اما استثنائی برای کامرون ، لاندو و دیگر اعضای خدمه به دلیل این واقعیت که کارشان “ارزش اقتصادی قابل توجهی” در نظر گرفته شده است ، ایجاد شده است. خوب ، آنها شوخی نمی کنند. اولین آواتار این 2.79 میلیارد دلار در سرتاسر جهان بدست آورد و آن را به بالاترین ناخالص تاریخ تا آن زمان تبدیل کرد. بعلاوه ، تولید در نیوزیلند از ماه مه آغاز شد و به تدریج آغاز شد ، بنابراین تاریخ تصویربرداری اواسط ژوئن چندان زیاد نیست.

مطلب پیشنهادی  ادگار رایت بعدی داستان علمی تخیلی آینده را کارگردانی خواهد کرد

با وجود تاخیرها ، کامرون هنوز در تاریخ انتشار دسامبر 2021 قرار دارد. فقط ممکن است دسامبر گذشته ، کامرون گفت تنوع ضبط حرکت برای دنباله های 2 و 3 به همراه بیشتر فیلم های اکشن زنده تکمیل شده است. آخرین مرحله در نیوزلند قطعه پازل نهایی برای بدست آوردن اولین دنباله تا سال 2021 است. در نهایت ، به این نتیجه می رسد که آیا این چند ماه از دست رفته بقیه پس از تولید را جبران می کنند. از هم اکنون ، ما هنوز یک چیز جدید داریم آواتار فیلم تا دسامبر سال آینده کریسمس مبارک برای ما.

گالری – بهترین کارگردان Cameos در تاریخ فیلم:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید