در این هفته امشب نشان دادن ، جیمی فالون میهمان بسیار ویژه ای را با خودش به ارمغان می آورد که نزدیک به دو دهه با او برادری داشته است – جاستین تیمبرلیک. آخرین باری که تیمبرلیک در سال 2018 به نمایش درآمد. او به تازگی صدای خود را از دست داده بود که نتیجه آن شد نمایش امشب اولین مصاحبه ساکت

فالون و تیمبرلیک یادآور دوستی خود هستند که به جوایز ویدئویی MTV 2002 باز می گردد. شب برای هر دوی آنها پر از همه بود: این اولین کنفرانس بزرگ تیمبرلیک به عنوان یک تکنواز و اولین کنفرانس میزبان انفرادی فالون بود. این دو بلافاصله به آن ضربه زدند و 18 سال بعد ، آن رفاقت هنوز هم قوی است. این دو نگاه را به یاد خاطرات وحشی خود در کنار هم ، از جمله سفر سیاحتی در آفریقا:

بعداً در این نمایش ، فالون همچنین “ترکیب قرنطینه” خود را به اشتراک گذاشت ، که شامل این دو نفر با استفاده از وسایل خانگی برای تنظیم ضرب و شتم است. آنها سپس ناامیدی های ناشی از انزوا از جمله خستگی و گرسنگی بودن را از طریق رپ ابراز می کنند. فالون و تیمبرلیک هر یک از قسمت های خود را به طور جداگانه فیلمبرداری کردند ، و سپس فالون این فیلم ها را به هم چسباند تا چیزی عجیب و غریب و غیرقابل انعطاف پذیر ایجاد کند. این کلیپ برای افزایش آگاهی از صندوق غذا آمریکا ساخته شده است. در بخش دیگری ، تیمبرلیک در مورد همه چیز صحبت می کند تور جهانی ترولز. او ابراز می کند که موسیقی ویدیو برای “Don’t Slack” – که کلیت آن در یک اتاق نشیمن رخ می دهد – در واقع مناسب برای مسافت اجتماعی است.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در Hulu در ماه اوت

می توانید صدای تیمبرلیک را در ستاره ستاره ضبط کنید تور جهانی ترولز این جمعه ، 10 آوریل ، در VOD موجود است.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی همه زمان ها: