اولین مقاله من در اینجا در ScreenCrush مقاله ای طولانی و پرشور بود سفر، سری فیلم ها (نمایش تلویزیونی فنی بریتانیا متراکم به فیلم ها برای بازار آمریکا) درباره کمدین های استیو کوگان و راب بریون ، که خودشان بازی می کردند ، با غذاهای محلی و زیبا در اروپا سفر می کنند. در سال 2014 تماس گرفتم سفر “بهترین حق رای فعلی فیلم روی کره زمین”

شش سال بعد ، من هیچ دلیلی نمی توانم درباره این موضوع اعتراض کنم – به ویژه اکنون که نزدیک به دریافت چهارمین قدم در این سریال هستیم ، سفر به یونان. این بار ، کوگان و برایون در حال عقب نشینی مراحل ادیسه هستند و یک لایه اضافی از سرگرمی متا را به تصورات مشهور معمول ، پورنو غذا و زاویه میانسال اضافه می کنند.

تریلر فیلم تنها مسئله من در مورد این است که این موضوع را واضح می داند که این فیلم آخرین فیلم در این سریال است که من آن را کاملاً غیرقابل قبول می دانم.

مطلب پیشنهادی  چرا هیو جکمن هرگز لباس مشهور ولورین را نپوشید

خلاصه داستان رسمی فیلم:

وقتی ادیسه از تروی خارج شد ، ده سال طول کشید تا به خانه خود در ایتاکا بازگردد. استیو و راب تنها شش روز در ادیسه شخصی خود در TRIP TO GREECE حضور دارند. در راه استدلال در مورد تراژدی و کمدی ، نجوم و زیست شناسی ، اسطوره ، تاریخ ، دمکراسی و معنای زندگی! از مکانهایی مانند: معبد آپولو در دلفی ، آگورای باستانی آتن ، تئاتر باستانی اپیدوروس ، جزیره بی نظیر هیدرا ، غارهای دیروس ، کاخ نستور ، قلعه نیوکاسترو در پیلوس و استاگیرای باستانی و همچنین تعداد زیادی تیراندازی در رستوران ها و هتل ها در آتن ، هیدرا ، لسوس ، چالکیدیکی ، پلیون ، کاوالا ، و در Peloponnese.

سفر به یونان در تئاترها (شاید؟) و در VOD در تاریخ 22 ماه مه افتتاح می شود.

گالری – بهترین پوسترهای طنز در تاریخ: