این یک طرح جاه طلبانه بود: یک سرویس پخش جریانی جدید ، از ابتدا ساخته شده ، کاملاً برای بینندگان در حال حرکت ، با محتوایی که قرار است در چند قسمت کوتاه و ده دقیقه ای تماشا شود. این Quibi بود ، کوتاه “سریع نیش” ، و از آوریل شروع به پخش کرد.

در پایان ، Quibi حدود یک Quibi دوام آورد.

مجله ی وال استریت گزارش ها حاکی از آن است که بنیانگذار Quibi ، جفری کاتزنبرگ ، “کمی بیشتر از شش ماه پس از راه اندازی آن ، امروز” با سرمایه گذاران تماس گرفت تا به آنها بگوید خدمات را متوقف می کند. این خبر پس از گزارشات فزاینده وخیم در مورد وضعیت مالی شرکت و شایعاتی مبنی بر اینکه کاتزنبرگ در حال بررسی امکان فروش Quibi به شرکت دیگری است ، منتشر می شود:

در هفته های اخیر ، Quibi یک شرکت بازسازی را استخدام کرد تا گزینه های خود را ارزیابی کند. این شرکت این هفته گزینه ها را به هیئت مدیره پیشنهاد داد ، لیستی شامل تعطیلی شرکت … خواستگارهای Quibi از جمله Comcast Corp.’s طبق گفته افراد آشنا به NBCUniversal در فروش ، اما خریداران احتمالی با این واقعیت که Quibi مالک بسیاری از نمایش هایی که در سیستم عامل خود قرار داده است ، متوقف شدند.

اگر انصاف داشته باشیم ، تعداد کمی از شرکت ها هرگز قربانی زمان بندی بدتری نسبت به Quibi شده اند. کل شرکت raison d’etre چیزهایی بود که می توانستید هنگام مسافرت از طریق تلفن تماشا کنید یا منتظر قرار ملاقات با پزشک باشید یا چیزی دیگر – و دو هفته قبل از شروع بزرگ آن ، همه دنیا با یک بیماری همه گیر یکبار در قرن روبرو شد و قفل جهانی را مجبور کرد. ناگهان هیچ کس نیازی به گاز گرفتن سریع نداشت ، آنها خواهان پرتوهای طولانی و بی پایان بودند ، چیزی که کوبی بی نظیر برای تهیه آن مجهز بود. (در ابتدا برنامه های آن حتی برای تلویزیون ها نیز در دسترس نبود.)

مطلب پیشنهادی  بنا بر گزارش ها ، 8 درصد افرادی که سعی در Quibi داشتند برای حفظ آن پرداخت می شوند

Quibi تعداد زیادی نمایش اصلی از جمله احیای مجدد نمایش ها داشت فراری، پانک، و رنو 911! هنوز مشخص نیست که این مجموعه ها یا محتوای اضافی که سفارش داده اند چه خواهد شد. زندگی کوبی خیلی کوتاه بود و حتی نتوانستیم برخی از سریال های مورد انتظار آن را ببینیم ، از جمله یک نمایش ترسناک از استیون اسپیلبرگ. RIP Quibi (2020-2020)

گالری – بهترین نمایش های کودکان در تاریخ: