ماندالوریایی فصل 2 تقریباً پیش روی ماست. اولین تریلر این هفته به نمایش درآمد ، بنابراین ما کاری را انجام می دهیم که همیشه در چنین شرایطی انجام می دهیم: وسواس در مورد هر فریم در این مورد حدس بزنید.

آخرین ویدیوی ما – اما قطعاً آخرین نیست – تخم مرغ عید پاک برای ماندالوریایی فصل 2 همه مواردی را که ممکن است در این ویدیوی جدید از دست داده باشید تجزیه می کند. چه اتفاقی برای کشتی Mando افتاد؟ چرا او کودک یودا را به لوک اسکای واکر بزرگ و جمهوری جدید نمی آورد؟ ماندو از کدام سیاره یخی بازدید می کند؟ ممکن است وجود داشته باشد جنگ ستارگان: شورشیان اتصال به ماندالوریاییشکار جدید برای جدی است؟ آیا ممکن است پسری که ماندو به دنبال او است … اوبی وان کنوبی است؟ و بابا فت چه ارتباطی با همه اینها دارد؟ این ویدئو به همه آن پاسخ می دهد:

مطلب پیشنهادی  بازیگران اصلی "Ghostbusters" را بخاطر یک دلیل بزرگ دوباره جمع کنید

اگر این ویدیو را در مورد تخم مرغ های عید پاک در تریلر جدید دوست داشتید ماندالوریایی فصل 2 ، برخی از فیلم های دیگر ما را بررسی کنید ، از جمله مقاله ما در مورد دلیل جمهوری جدید از نسخه اصلی جنگ ستارگان نظریه ما درباره سفر احتمالی در زمان ، سه گانه محکوم به شکست بود امپراتوری به عقب برمی گردد، و بسیاری از ماندالوریایی تخم مرغ های عید پاک از فصل 1. به علاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی حتماً مشترک شوید. ماندالوریایی برای اولین بار در دیزنی + در 30 اکتبر.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: