اکنون به یک داستان خوب نیاز دارید؟ نیازی به پاسخ دادن نیست: ما می دانیم که شما این کار را می کنید. همه ما و در اینجا یکی از آن نمایش قدیمی بازی قابل اعتماد است ، خطر!

در طی یک گپ پس از بازی در یک قسمت اخیر ، الکس تربک مجری از قهرمان جدید برنامه ، برت تاکور ، پرسید که آیا “اعضای خانواده ای به خانه تشویق می کنند.” تاکور به سختی قادر به مقابله با اشک ها بود خطر! و تربک به طور خاص با کمک به او در یادگیری زبان انگلیسی در کودکی.

تاكور توضیح داد: “پدربزرگ من كه مرا بزرگ كرد.” “من هر روز روی دامان او می نشستم و تماشا می کردم.” او با خود تماس گرفت خطر! “یک لحظه بسیار ویژه” در زندگی خود را به دست بیاورید ، و به الکس به طور خاص گفت: “بسیار متشکرم.”

می توانید لحظه احساسی زیر را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  تخم مرغ عید پاک تا کنون

تاکور همچنین در مورد مصاحبه کرد خطر!کانال یوتیوب ، جایی که او بیشتر در مورد ارتباط خود با این برنامه صحبت کرد ، که از سپتامبر سال 1984 با Trebek به عنوان مجری در ارتباط است. “من یک مهاجر هستم و با دیدن خطر! وی توضیح داد: “قدیمی ترین خاطرات من مربوط به تماشای نمایش توسط پدربزرگم است.” “

هر دو خطر! و چرخ روزگار به تازگی فیلمبرداری قسمت های جدید در طی شیوع ویروس کرونا با پروتکل های ایمنی و مجموعه هایی با فاصله اجتماعی بیشتر از سر گرفته شده است. این مخصوصاً برای خطر! زیرا تربك هنوز برای سرطان لوزالمعده تحت معالجه قرار دارد و در نتیجه در معرض خطر بالای Covid-19 قرار دارد. این ویدئوها یادآوری خوبی برای این است که چرا نمایش باید در این اوقات سخت نیز ادامه یابد.

گالری – هر SNL فیلم ، رتبه بندی شده: