خانواده هایی که به دنبال گفتگو با فرزندان کوچکتر در مورد اعتراضات مداوم در سراسر کشور و مسئله فراگیر نژاد پرستی هستند ، این هفته از مربیان باتجربه آموزش کمک می کنند خیابان کنجد، که میزبان یک شهربازی ویژه با موضوع نژاد پرستی در CNN هستند. در این اطلاعیه آمده است که هیچ کس به غیر از “Big Bird به مفسران CNN ون جونز و مجریان CNN و خبرنگار ملی اریکا هیل برای تعدیل این رویداد نخواهد پیوست”. جمع شدن: ایستادن در برابر نژادپرستی. اضافی خیابان کنجد شخصیت هایی مانند المو ، ابی کادبیبی و روزیتا به متخصصان این رشته خواهند پیوست تا در مورد این موضوعات صحبت کنند و به سؤالات ارائه شده توسط خانواده ها پاسخ دهند.

خیابان کنجد و سی ان ان نخستین سالن اجتماعات مشترک خود را در اوایل بهار در پوشش همه گیر Covid-19 برگزار کرد. در اوایل هفته جاری ، کارگاه آموزشی کنجد این بیانیه را در حساب توییتر خود ارسال کرد و گفت “نژادپرستی جایی در خیابان ما – یا در هر خیابان” ندارد و “تنوع ، گنجاندن ، و به ویژه مهربانی” را تشویق می کند:

مطلب پیشنهادی  10 بازیگری که نقش خود را با ریش متحول کردند

جمع شدن: ایستادن در برابر نژادپرستی شنبه 6 ژوئن ساعت 10 صبح ET از CNN پخش می شود. این برنامه همچنین به صورت زنده در CNN.com و برنامه های تلفن همراه CNN پخش می شود ، بدون نیاز به ورود به کابل. می توانید سؤال خود را برای شهرداری در این لینک ارسال کنید.

گالری – بهترین نمایش های کودکان در تاریخ: