ما در مورد جالبترین فیلم های بتمن که هرگز ساخته نشده ، مقاله و فیلم کاملی انجام داده ایم. هر مکالمه در مورد این موضوع حداقل باید توجه Darren Aronofsky را در نظر بگیرد بتمن، که مدتی در برادران وارنر در حال توسعه بود ، اما هرگز واقعاً چنین اتفاقی نیفتاد. آرونوفسکی می خواست مشهور فرانک میلر را تطبیق دهد بتمن: سال اول طنز و داستانی با منشأ بسیار تاریک برای شخصیت بگویید. سرانجام ، این پروژه از هم پاشید. سپس کریستوفر نولان درگیر شد. بتمن شروع میکند نتیجه بود و بقیه تاریخ بود.

در حال حاضر Aronofsky در حال فاش شدن جزئیات جدیدی از فیلم های ساخته نشده Bat ، و آنها بسیار جذاب هستند. او گفت امپراتوری که نکته اصلی چسباندن استودیو بازیگری بود. به قول آرونوفسکی …

استودیو می خواست که فرد پرینیز جونیور باشد [for Bruce Wayne] و من می خواستم جوآکین ققنوس … به یاد دارم که فکر می کردم ، “اوه ، ما در اینجا دو فیلم متفاوت می سازیم.” این یک داستان واقعی است. زمان دیگری بود. بتمنی که من نوشتم قطعاً روشی متفاوت از تصرف در مقایسه با ساخت آنها بود.

آرونوفسکی همچنین فاش کرد که فیلم او حتی تاریک تر از فیلم بوده است بتمن شروع میکند، با فیلمنامه ای که توسط خود فرانک میلر نوشته شده است. Aronofsky افزود ، فیلمنامه او شامل مواردی از “آرزوی مرگ، اتصال فرانسه و راننده تاکسی

مطلب پیشنهادی  مستند جدید "Tremors" ، "ساخت کمال" را تماشا کنید

البته در سال 2020 این اظهار نظرها همه حاوی یک تن طنز است. ققنوس هرگز بتمن بازی نکرد – اما سال گذشته او بازی کرد جوکر در یک فیلم کاملاً تاریک و تاریک و گره خورده به آرزوی مرگ و راننده تاکسی. او حتی برای این نقش برنده اسکار نیز شد. و فیلم های بتمن Nolan تاریک تر و تاریک تر شدند و بدست آوردند میلیارد ها دلار – و پس از آن زاک اسنایدر بتمن خود را به همان اندازه براق ، الهام بخش در بخش کوچکی از سری دیگر نمادهای فرانک میلر ساخت ، شوالیه تاریکی برمی گردد.

اکنون وجود دارد یکی دیگر فیلم بتمن در آثاری درباره یک شوالیه تاریک جوان ، در اوایل زندگی وی سال اولروزهای کاری کارآگاه آن شخص به کارگردانی مت ریوز و ستاره های رابرت پتینسون است. در اصل ، تنها مشکل آرونوفسکی این بود که او از زمان خود جلوتر بود. بتمن قرار است 25 ژوئن 2021 در سینما ها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: