من همیشه فکر می کردم کاخ سفید یکی از مکانهای امن و کاملاً محافظت شده در کل کره زمین است. این کلیپ جدید (از نظر فنی یک صحنه حذف شده) از چه چیزی است Borat متعاقب Moviefilm پیش فرض است … شاید اینطور نباشد؟

در حالی که ساشا بارون کوهن به تبلیغات جدید ادامه می دهد بورات فیلم – که هم اکنون در Amazon Prime Video پخش می شود – او کلیپ های بیشتری را در حساب توییتر “Borat” منتشر می کند. امروز صبح ، او ویدئویی از دختر بورات ، توتار (در واقع ماریا باکالووا بازیگر زن ، که بازی فوق العاده ای در این فیلم ارائه می دهد) را به اشتراک گذاشت به نحوی که در اتاق جلسات مطبوعاتی کاخ سفید با شانل ریون ، خبرنگار اخبار محافظه کار One American News سرگردان است. شبکه.

از کلیپ مختصر مشخص نیست که توتار – که یک روزنامه نگار واقعی نیست (و نام او واقعاً توتار نیست) – چگونه توانسته است از طریق امنیت کاخ سفید عبور کند ، و حتی کمتر وارد اتاق جلسات مطبوعاتی کاخ سفید می شود.

مطلب پیشنهادی  خنده دارترین فیلم های ترسناک ناخواسته همه زمان ها

این فیلم تکان دهنده است – و به نوعی حتی در برش واقعی هم نیست بورات متعاقب Moviefilm. (شاید این فیلم اخیراً گرفته شده باشد تا به آن اضافه شود ؛ کارت عنوان روی صفحه ادعا می کند که توتار در سپتامبر در کاخ سفید بوده است.) این فیلم شامل سکانس هایی مانند بورات است که سخنرانی مایکل پنس معاون رئیس جمهور و مصاحبه توتار با رودی جولیانی را بر عهده دارد. . دلیل محرومیت از آن هرچه باشد ، باعث تعجب شما می شود: کوهن چه چیز دیگری برای این فیلم گرفته است که هنوز ندیده ایم؟

Borat متعاقب Moviefilm اکنون در Amazon Prime جریان دارد.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی تاریخ: