دوست دارید یا نه ، می خواهید به هتل Overlook وارد شوید.

از طریق انتشار مطبوعات ، سرویس جدید پخش HBO Max اعلام کرد که سفارش داده سه سریال از J.J. ربات بد آبرامز. شاید جذاب ترین سه مورد باشد چشم اندازنمایش در دنیای درخشان در بیانیه مطبوعاتی این نمایش به عنوان …

… یک سریال ترسناک ترسناک که با الهام از شخصیت های نمادین از شاهکار استفان کینگ The Shining ساخته شده است. “Overlook” داستانهای غیرقابل توصیف و وحشتناک مشهورترین هتل خالی از سکنه در داستانهای آمریکایی را بررسی می کند. این پروژه اتحاد بد ربات ، کینگ و WBTV ، که قبلاً در سری تحسین برانگیز روانشناختی “قلعه سنگ” برای Hulu همکاری می کردند.

یک مجموعه گلچین در هتل از درخشان می تواند جالب باشد نگاه های اجمالی به گذشته هتل در فیلم استنلی کوبریک نشان می دهد شما می توانید قسمت هایی را در دوره های زمانی مختلف با بازیگران مختلف فیلم برداری کنید ، همه اینها به نوعی شر غیر طبیعی غیر قابل توقف مرتبط است. شما حتی می توانید چند شخصیت تکرار شونده به شکل ارواح داشته باشید که سال به سال ، فصل بعد از فصل ، همچنان دنبال تعقیب زمین ها هستند.

مطلب پیشنهادی  "30 راک "برای NBC Special مجدداً متحد می شود

سری دیگر HBO Max که از Bad Robot سفارش داده شده است ، شامل اصلی است به نام گرد و غبار، درباره “زندگی یک راننده فرار گوسی برای یک سندیکای جرم در حال رشد از افتضاح به وحشیانه ، احمقانه ، به طرز خطرناکی وحشتناک می رود” که توسط آبرامز و لا تویا مورگان نوشته شده است و نمایش بر اساس سریال DC Comics Justice League Dark.

اگرچه برخی از محتوای اصلی HBO Max با استفاده از coronavirus به تأخیر افتاده است ، از جمله موارد بسیار شفاف دوستان اتحاد ویژه ، این سایت هنوز انتظار می رود که اواخر بهار امسال راه اندازی شود. و اگر می خواهید بیشتر درخشان محتوا ، عاقبت سال گذشته ، دکتر خواب در حال حاضر در فیلم خانگی موجود است ، و سزاوار مخاطب بسیار گسترده تری نسبت به آنچه دریافت کرده است.

گالری – بهترین فیلم های ترسناک دهه: