به نظر می رسد Peacock ، سرویس پخش جدید NBCUniversal ، یک برنامه تجاری بسیار ساده دارد. اینگونه می شود: “شما می دانید NBC قدیمی نشان می دهد که قبلاً عاشقش بودید؟ خوب ، اکنون آنها با تمام تعداد اعضای اصلی بازیگران اصلی بازگشتند. شما هنوز هم آنها را دوست دارید ، درست است؟ عالی! طاووس را امتحان کنید. “

دیشب تریلر را برای شما نشان دادیم ذخیره شده توسط زنگبا حضور ماریو لوپز و الیزابت برکلی به عنوان اسلاتر و جسی ، و اکنون اینجا هستید پانکی بروستربا بازگشت سولئون ماه فری به عنوان شخصیتی از کمیته محبوب دهه هشتاد محبوب.

بدیهی است ، او در حال بازی با پانکی به عنوان یک نوجوان دوست داشتنی که زمانی بوده است (اگرچه این می تواند جالب باشد ، احتمالاً به عنوان نمایش بزرگسالان شنا که در ساعت 3 صبح صبح پخش می شود). در عوض ، اکنون پانکی یک مادر مجرد است و دارای سه فرزند است. (به نظر می رسد او هنوز هم یک حس مجرد مد دارد.) فردی Prinze جونیور ، که در این اولین تریلر نیز حضور دارد ، همسر سابق Punky را بازی می کند.

مطلب پیشنهادی  تماشای این هفته. Duels Classic Lightsaber Classic The Clone Wars

این تریلر وجود دارد:

طاووس اکنون در دسترس مشترکان تلویزیون Comcast و مشترکان اینترنت است. همه افراد دیگر باید تا ماه ژوئیه منتظر بمانند تا بتوانند در یک اشتراک رایگان یا پولی عضو شوند. دقیقا چه وقت پانکی بروستر هر کسی حدس می زند در واقع طاووس خواهد بود. وقتی سرویس استریم دیروز تعداد زیادی تریلر را برای برنامه نویسی اصلی خود فاش کرد ، همه آنها گفتند که این نمایش ها “به زودی” برگزار می شود. با تولید در اطراف هالیوود در حال حاضر به دلیل وجود تاج ویروس خاموش شده اند ، به زودی ممکن است خیلی زود اینگونه نباشد.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: