خوب ، این قطعاً شبیه ناتان دریک است.

اگر شما بازی کرده اید ثبت نشده بازی هایی که مطمئناً آن پسر را در بالا خواهید شناخت: شکارچی گنج ناتان دریک ، البته نسخه ای از او که کمی جوانتر از شخصیت بازی ها است. (بسیار خوب ، موهای او نیز کمی شل و ول است.) این اولین نگاه رسمی ما به تام هالند با شخصیت Drake در صحنه تئاتر است ثبت نشده فیلمی که در حال حاضر در حال فیلمبرداری است.

هولاند این عکس را در حساب اینستاگرام خود با عنوان “ملاقات با شما خوب است ، من نیت هستم” به اشتراک گذاشت:

بزرگ است ثبت نشده روز تبلیغات؛ پیش از این ، صدای ناتان دریک در ثبت نشده سری بازی ها ، نولان شمالی برخی از عکس های خود را از یک بازدید مشخص ارسال کرده است ، از جمله چندین عکس بسیار ثبت نشده-لوازم جانبی به دنبال

نورث همچنین به عکس هلند پاسخ داد ، نوشتن که “خوب” به نظر می رسد و پرسیدن “شما خوشحال خواهید شد اگر بدانید که موها تا چهل سالگی همچنان با شما خواهند بود!”

مطلب پیشنهادی  زاک اسنایدر اولین مربی خود را به دلیل برتری خود در "لیگ عدالت" نشان داد

در مورد خلاصه داستان مفصلی وجود نداشته است ثبت نشده هنوز فیلم ، اما ما می دانیم که این فیلم پیش درآمد مجموعه بازی ها است ، با هلند به عنوان ناتان دریک جوان (همانطور که از عکس به وضوح می بینید) ، و مارک والبرگ – که قصد داشت نقش Drake را به شکل فیلم بازی کند بازگشت به زمان – در نقش مربی خود Sully بازی خواهد کرد. در این فیلم آنتونیو باندراس و سوفیا تیلور علی نیز بازی می کنند. به کارگردانی روبن فلیشر ، ثبت نشده قرار است در 16 ژوئیه 2021 در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی که همیشه ساخته شده است ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: