همانطور که توسط جف لاو و نتفلیکس (به این ترتیب) قول داده شده بود ، اکنون به طور رسمی یک قسمت هشتم از آن وجود دارد ببر پادشاه برای پخش در دسترس است. عنوان ببر پادشاه و من، این نوع از مانند یکی از آن است مردان به همه می گویند ویژه آنها پس از یک فصل از هوا لیسانسفقط با همه از راه دور مصاحبه می شود زیرا به دلیل بیماری همه گیر کرونویوس وجود دارد.

نمایش جایزه 40 دقیقه ای به میزبانی جوئل مک هیل از سوپ و انجمن. او با هشت مصاحبه می کند ببر پادشاه هر کدام حدوداً پنج دقیقه موضوعاتی که او با آنها صحبت می کند عبارتند از: اریک کووی ، جف و لورن لاو ، جان ریینک ، ساف ، جوشوا دیال ، جان فین لی و ریک کرکام. خود جو اگزوتیک درگیر نیست. (او در حال حاضر در زندان است ، که ظاهر تلویزیون واقعیت را کمی دشوار می کند.) کارول باسکین و همسرش نیز به نمایش در نمی آیند. و ببر پادشاهمدیران اریک گود و ربکا چایکلین به آنها اعتبار نمی دهند من و ببر ببر.

آیا به هر حال ارزش تماشای آن را دارد؟ اگر دوست داشتید ببر پادشاه و شما کنجکاو هستید که افراد ذکر شده در بالا درباره این سریال چه فکر می کنند و چگونه آنها با شهرت ناگهانی خود مقابله می کنند ، مطمئنا. حتی در طول مصاحبه های اسکایپ ، کاریزما و شخصیت های بازیگران از طریق آن می درخشد. و برخی از برنامه های جالب وجود دارد که در سراسر آنها پاشیده شده است. ریک کرکام ، تهیه کننده واقعیت که سعی در ساخت یک تلویزیون تلویزیونی جو اگزوتیک داشت ، نشان می دهد که خودخوانده “ببر ببر” در حقیقت از مرگ شیرها و ببرها می ترسد. کرکهام همچنین جالبترین خط را در قسمت دارد. Kirkham شوخی می کند که اکنون در نروژ زندگی می کند “من حتی نمی توانم پیاده روی پیاز را پیاده کنم بدون اینکه کسی سگ خود را با اشاره و رفتن قدم بزند.” این اوست! “

جوئل مک هیل یک آدم خنده دار است و تمام تلاش خود را می کند تا مصاحبه ها را سبک نگه دارد. اما چیزهای تاریکی واقعاً وجود داشت ببر پادشاهو من و ببر ببر کمی ناراحت کننده می شود وقتی که مک هیل سعی می کند از شوخی در مورد صدف جو اگزوتیک سؤال کند و از جوش دیال درباره شهادت مردی که خود را در سرش تیراندازی کرده است محور باشد.

مطلب پیشنهادی  تماشای این هفته. Duels Classic Lightsaber Classic The Clone Wars

در مجموع، من و ببر ببر بعد از نمایش مناسب برای یک سریال مستند جذاب است. قطعاً سوراخ هایی دارد. بدون جو اگزوتیک یا کارول باسکین ، احساس کمتری از آنچه که با مشارکت آنها وجود داشت ، ضروری است. با این وجود ، اگر سریال را دوست داشتید و آرزو می کردید بیشتر وجود داشته باشد ، این باعث خارش کمی می شود. اگر می خواهید آن را تماشا کنید ، آن را با بقیه پیدا خواهید کرد ببر پادشاه در نتفلیکس.

گالری – اعتیاد آورترین واقعیتها در Netflix: