تابستان امسال یک سرویس بزرگ برای سرویس پخش HBO Max HBO حداکثر است. طی چند ماه آینده ، HBO Max عناوین جدیدی را به شما اضافه می کند و همچنان برخی از محبوب ترین سریال های خود را ادامه خواهد داد. موج دوم مطالب از پنجشنبه 18 ژوئن آغاز می شود که اولین فصل از نویسندگان نیست سری مسابقات ماجراجویی بچه ها کارما به سیستم عامل برخورد می کند.

از آنجا می توان انتظار داشت که فصل دیگری از سری منتقدان DC Universe را شاهد باشیم گشت عذاب در تاریخ 25 ژوئن اسم و روی ، سری انیمیشن Sesame Workshop برای کودکان پیش دبستانی ، در یک تاریخ دوم نیز در آن تاریخ برمی گردد. همچنین یک فصل سوم تریلر کمدی خواهیم داشت دنبال مهمونی گشتنو اولین چهار ساعت از ساعت جدید کاملاً جدید زمان ماجراجویی ویژه ، با عنوان زمان ماجراجویی: Distant Lands-BMO.

در 9 ژوئیه ، مستندات سه بخشی امی شومر انتظار امی برای اولین بار تنظیم شده است به کارگردانی الكساندر هامر ، انتظار امی در طول زندگی در تور با شوما نزدیک و شخصی می شود. کمدی انیمیشن بزرگسال نیز وجود دارد بستن کافی است ، تمرکز روی عتیقه های یک خانواده هزار ساله که با هم اتاقی ها زندگی می کنند. بعداً در ماه می آید مدارک خانوادگی چند نسلی خانه هو ، پس از آن سریال انیمیشن بچه ها کارتون شبکه استودیو جستجو کنید.

مطلب پیشنهادی  "وفاداری عالی" هولو پس از یک فصل لغو شد

در پایان ماه ژوئیه ، HBO Max نمایش برتر آمریکا در کمدی اسکریپت شده در ایالات متحده را ارائه می دهد فرسوده و سری نجات حیوانات بریتانیایی نانوشته خانه سگ سرانجام ، در 6 اوت ، ویژگی کمدی آینده ست روگن ترشی آمریکایی اولین فیلم اصلی HBO Max با برچسب Warner Max خواهد بود.

سارا اوبری ، رئیس محتوای اصلی در HBO Max گفت: “ما می خواهیم یک جریان گسترده و مداوم از برنامه نویسی با کیفیت بالا در همه ژانرها را برای مخاطبان فراهم کنیم.” بزرگسالان ، برای نمایش فیلم های بلند از تیم هایی که در صدر بازی خود قرار دارند ، سازندگان ما این همه را به دست می آورند ، هرکدام با گرفتن یکتایی خاص ، ساخت تخته سنگی از اصالت را دارند که چیزی خلاصه از آن شگفت آور نیست. “

گالری – در مورد هر سرویس پخش چه چیزی را تماشا کنید: