در جهانی که نمودارهای گیشه ای تحت سلطه فیلم های قدیمی مانند پارک ژوراسیک و Hocus Pocus، بسیار دشوار است که بگویید چه فیلم های جدید – در صورت وجود! – این روزها محبوب هستند تعداد تماشاگران درباره فیلم هایی که در جریان پخش می شوند بسیار کم است.

با این حال تنوع دارای ده لیست جالب از “پربیننده ترین فیلمهای SVOD منتشر شده” در سال 2020 است. داده ها از ScreenEngine / ASI گرفته شده است ، که برای تهیه لیست ، از بینندگان ویدیوی خانگی نظر سنجی کرده است. این پنج مورد برتر آنها است:

  1. همیلتون – دیزنی +
  2. Borat Moviefilm بعدی – آمازون نخست
  3. جاسوس من – آمازون نخست
  4. استخراج – نت فلیکس
  5. Phineas & Ferb the Movie – دیزنی +

جالب است مولان – مسلماً بزرگترین فیلم محبوب هالیوود در سال 2020 که در ابتدا برای سینماهایی برنامه ریزی شده بود که در عوض به دلیل همه گیری ویروس کرونا به VOD رفتند – در میان 5 لیست برتر نیست. (در رده ششم ، پشت سر دو فیلم دیزنی + قرار دارد.) به جای پیشنهاد مولان برای همه مشترکان + دیزنی ، این شرکت 30 دلار بابت “Premier Access” برای تماشای آن در اوایل Disney + پرداخت کرد. (آنچه را که می خواهید بسازید اما وقتی Pixar’s باشد) روح ماه آینده در دیزنی + ظاهر می شود ، بدون افزایش هزینه خواهد آمد و تاکنون هیچ عنوانی از دیزنی تحت درمان “دسترسی برتر” قرار نگرفته است.)

مطلب پیشنهادی  ببر پادشاه با تماشای افراد بیشتری از چیزهای غریبه 2 مشاهده شده است

با نگاهی به بالای این لیست ، تعجب می کنم … این کار را می کند احساس کردن مانند بزرگترین فیلمهای جریان سال؟ از بعضی جهات بله ، از بعضی جهات نه. قطعا همیلتون در تابستان بسیار مورد توجه قرار گرفت و بورات در چند هفته گذشته به لطف ظاهر کمدی خود توسط رودی جولیانی ، یک تن از عناوین خبری را به خود اختصاص داده است. گزارش های مشابهی نیز وجود داشته است که استخراج تعداد زیادی تماشاگر را برای Netflix به دست آورد و به طور خلاصه در واقع با افراد زیادی در مورد فیلم گفتگو کردم. از طرف دیگر ، کسی را که تماشا کرده باشد نمی شناسم جاسوس من اما ، دوباره ، این فقط حکایت است.

و شاید همه اینها باشد. خیلی خوب خواهد بود اگر ما اعداد جامع و مشخصی برای این موارد داشته باشیم. با توجه به چقدر فضای پخش جریانی رقابتی است و در نتیجه داده های تماشاچی با ارزش هستند ، بعید به نظر می رسد که هرگز به آن دست پیدا کنیم.

گالری – بهترین شورت های متحرک دیزنی +: